RX 6600 sisteme 500 TL PSU önerisi

En iyi bunu alırsın:
Bütçeyi çıkarabilirsen buna bak:

Bundan ucuzu C4 kıvamında ama yine de sana kalmış. :D

Bu da onlardan farklı sayılmaz.

En ölü alacağın bu olsun, bütçe çıkarsan şuna bak:

O bütçeye anca bu çıkar. PSU önemli bir parça hiç sallamaya gelmez. Bence bütçeyi arttırın hatrı sayılır bir PSU alın.

Dosya Ekleri

• images (29).jpeg
    images (29).jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 14

Teşekkürler, High Power Gold olanı alacağım sanırım, forumda öneren çok var.

3 senedir coolermasterin PSU'sunu kullanıyorum. Bu serinin bir önceki modeli olması lazım. Peki sen kötü olduğuna neye sığınarak kanaat getiriyorsun ?

3 senedir Cooler Master'in PSU'sunu kullanıyorum. Bu serinin bir önceki modeli olması lazım. Peki sen kötü olduğuna neye sığınarak kanaat getiriyorsun?

PSU kategorisine bi' temizlik gerek.

Grup düzenlemeli olmasından, ripple değerlerinin yüksek olmasından, dönüştürme olarak DC-DC bile değil AC-DC kullanmasından, pahalı olmasından, bulunduğu sistemlerde stabilite sorunu yaşatmasından. Patlama durumu hiç görmedim kendi özelimde, ama diğer arkadaşlardan gören var. Peki sen, Elite V4'ün neyine sığınıyorsun?

Ben de Cooler Master'ın PSU'sunu kullanıyorum, haberin olsun yani 😉

PSU kategorisine bi' temizlik gerek.

Grup düzenlemeli olmasından, ripple değerlerinin yüksek olmasından, dönüştürme olarak DC-DC bile değil AC-DC kullanmasından, pahalı olmasından, bulunduğu sistemlerde stabilite sorunu yaşatmasından. Patlama durumu hiç görmedim kendi özelimde, ama diğer arkadaşlardan gören var. Peki sen, Elite V4'ün neyine sığınıyorsun?

Ben de Cooler Master'ın PSU'sunu kullanıyorum, haberin olsun yani 😉
Elektrik tüketimi fazla olduğunu sanmıyorum. Stabilite sorunu gibi bir şey hiç yaşamadım. Hiç bir zaman PSU kaynaklı tek derdi bırak ses dahi çıkartmadı. Ayrıca PSU kalitesiz olunca bir yıldırımda tüm kasayı eline alırsın. Patlama işin komedisi olduğunu farkındasınızdır umarım.

Ayrıca ben alt sürümünü satın alan biriyim.

Geri
Yukarı