RX 6600 vs RTX 2060 vs 3050

Bütçe
6000
Bence ilk PSU alın, 6500XT WattMan düzelirse 6600 alın.

Olay PSU değil, ilk önce ekran kartı değiştirmem lazım, çünkü ekran kartımı satacağım ekran kartı yok elimde bir an önce karar vermem gerek.

Değiştirmeyin bence onu demek istedim.

Değiştirme sebebim yetmiyor, istediğim performansları alamıyorum GTA 5 alt: V platformu üzerinde çok saçma FPS'ler alıyorum, her şey ultrada GTA 5'te 45-57 arası alıyorum onun harici bir sıkıntım yok. Tek istediğim şey güzel bir performans olması DLSS, rts gibi şeyler umurumda değil açıkçası, sorun yaşatmasın yeterli.

Sürücü silinme ve ALT-R çalışmama kısmını anlamadım. 2,5 senedir 5500 XT ve 6600 XT kullandım bir kere bile şu olan başıma gelmedi.

Bence bunun sebebini bir bul, Windows mu bozuk, zararlı yazılım mı var vb. sonra ekran kartı arayışına geçersin. RX 6600 tartışmasız en düşük güç tüketimi ve en yüksek performansa sahip bu 3 kart arasında. Hiç olmadı garantili ve temiz 6600 XT'leri kovalarsın.

Sürücü silinme ve alt-r çalışmama kısmını anlamadım. 2,5 senedir 5500 XT ve 6600 XT kullandım bir kere bile şu olan başıma gelmedi.

Bence bunun sebebini bir bul, Windows mu bozuk, zararlı yazılım mı var vb. sonra ekran kartı arayışına geçersin. RX 6600 tartışmasız en düşük güç tüketimi ve en yüksek performansa sahip bu 3 kart arasında. Hiç olmadı garantili ve temiz 6600 XT'leri kovalarsın.

Şöyle diyeyim; alt-r dediğim oyunlarda vesaire sürücüyü açıyor, FSR falan ilk başlarda o açılıyordu şimdi açılmıyor sürücü silinme olayı da şöyle başıma geldi bir gün PC'yi açmıştım, GTA 5'e girdim bir baktım 10 FPS alıyorum, DxDiag'a baktığımda 1988-2000 bir şey yazıyordu sonra sürücüyü bulamadım tekrar indirdim onun ile üç aydır falan karşılaşmıyorum, onun harici bir defasında bir oyunda Alt Tab attım ekran 8K oldu.

Şöyle diyeyim; alt-r dediğim oyunlarda vesaire sürücüyü açıyor, FSR falan ilk başlarda o açılıyordu şimdi açılmıyor sürücü silinme olayı da şöyle başıma geldi bir gün PC'yi açmıştım, GTA 5'e girdim bir baktım 10 FPS alıyorum, DxDiag'a baktığımda 1988-2000 bir şey yazıyordu sonra sürücüyü bulamadım tekrar indirdim onun ile üç aydır falan karşılaşmıyorum, onun harici bir defasında bir oyunda Alt Tab attım ekran 8K oldu.

Bunlar ciddi sorunlar değil ki neden korkuyorsun, ben de ciddi bir olay sandım. Anlık sapıtmış işte 90 günde 80+ gün sorun yaşamadıysan sorun yok demektir. Mevcut donanımının kalanı nedir?

Bunlar ciddi sorunlar değil ki neden korkuyorsun, ben de ciddi bir olay sandım. Anlık sapıtmış işte 90 günde 80+ gün sorun yaşamadıysan sorun yok demektir. Mevcut donanımının kalanı nedir?

Ryzen 5 5600 2x8 3200 MHz RAM 480 GB SanDisk SSD, daha dün WattMan sorunu yaşadım, RX 6600'ü almayı düşünüyorum fiyatı uygun performansı efsane fakat dediğim gibi kararsızım.

Yeni konular

Geri
Yukarı