RX 6600 vs RTX 2060

Vader23

Decapat
Daha fazla  
Bir önceki ekran kartlarım NVIDIA olduğu için bu benim ilk deneyimim AMD konusunda, yardımcı olur musunuz? Ben 2 ekran kartı arasında kaldım. RTX2060 mı yoksa RX 6600 mü? Hangisini almalıyım? Hangisi daha iyi olur performans açısından?

AMD de WattMan sorunu yüzünden kafayı yiyebilirsin.
Alakası bile yok. 6000 serisinde sorunlar en aza indirildi. Sorun yaşayanlarda doğru driveri kurup çözüyor. Fanboy olmayın biz Türkiye şartları altında yaşıyoruz ucuza iyi performans istiyoruz.

Alakası bile yok. 6000 serisinde sorunlar en aza indirildi. Sorun yaşayanlarda doğru driveri kurup çözüyor. Fanboy olmayın biz Türkiye şartları altında yaşıyoruz ucuza iyi performans istiyoruz.

Ucuz etin yahnisi misali. Parasını verdiğim kartı aman WattMan yiyecek aman oyundan atacak korkusuyla oynayacaksam iki üç fazla verir kafam rahat olur ayrıca az dişinizi sıkın Intel muadil kartlar geliyor.

Ucuz etin yahnisi misali. Parasını verdiğim kartı aman WattMan yiyecek aman oyundan atacak korkusuyla oynayacaksam iki üç fazla verir kafam rahat olur ayrıca az dişinizi sıkın Intel muadil kartlar geliyor.
Ben ve kardeşim de AMD kartlar kullanıyoruz. Çevrem de kullanıyor. Aldırdığım bu forumda onlarca insan da kullanıyor ama hiç sorun yaşayan yok? İki üç fazla veremiyor işte herkes bu da ayrı bir konu.

Ben ve kardeşim de AMD kartlar kullanıyoruz. Çevrem de kullanıyor. Aldırdığım bu forumda onlarca insan da kullanıyor ama hiç sorun yaşayan yok? İki üç fazla veremiyor işte herkes bu da ayrı bir konu.

AMD fan boy senmişsin de haberin yokmuş. AMD kartı tavsiye etmem almam da kimsenin günahını almam AMD babamın oğlu değil driverlara çözüm getirsin alırım. İşlemcide AMD ekran kartında NVIDIA.

Ya bende de 2060 var. Yükseltmek istiyorum şu an için en iyi seçenek 6600 görünüyor. elimdekini satıp geçiş yapsam mı? Gerçekten değer mi aradaki farka? Adam akıllı bir benchmark videosu bulamıyorum. bulduklarım genelde düşük farklar gösteriyor cazip kılmıyor.

Ya bende de 2060 var. Yükseltmek istiyorum şu an için en iyi seçenek 6600 görünüyor. Elimdekini satıp geçiş yapsam mı? Gerçekten değer mi aradaki farka? Adamakıllı bir benchmark videosu bulamıyorum. Bulduklarım genelde düşük farklar gösteriyor cazip kılmıyor.

RX 6700'e geçersen değer.

Ya bende de 2060 var. Yükseltmek istiyorum şu an için en iyi seçenek 6600 görünüyor. elimdekini satıp geçiş yapsam mı? Gerçekten değer mi aradaki farka? Adam akıllı bir benchmark videosu bulamıyorum. bulduklarım genelde düşük farklar gösteriyor cazip kılmıyor.
Uğraştığına değmez. En azından 3060 Ti/6700 XT gibi bir karta geçmelisin ki fark yaratsın.

Bende 2060 sifariş verdim, hayırlısı bakalm WattMan sorunlarına bakacak olursak sinir bozucu bir şey bayağı zaman alıyor düzelmesi en iyisi NVIDIA'la davam edelim.

RX 6600, %15-16 daha güçlü.

Screenshot_1.jpg

Geri
Yukarı