RX 6600 XT Pulse alınır mı?

Benim kart bu. Severek kullanıyorum 1,5 yıldır.

Yıllardır NVIDIA kullanıcısı olarak yazılım konusunda hiç sıkıntı yaşamadım ama AMD için aynı şeyler söylenmiyor başıma iş almak istemiyorum siz hiç sorun yaşadınız mı bu 1.5 yıl içerisinde.

Ayrıca 2560x1080 çözünürlükte beni üzer mi?

Yıllardır NVIDIA kullanıcısı olarak yazılım konusunda hiç sıkıntı yaşamadım ama AMD için aynı şeyler söylenmiyor başıma iş almak istemiyorum siz hiç sorun yaşadınız mı bu 1.5 yıl içerisinde.

Hayır. Güzel de overclock oluyor bu. Benimkinde Samsung bellekler var (seninki de böyle çıkar büyük ihtimalle), rahatça RX 6700 performansına çıkarabiliyorum.

Ayrıca 2560x1080 çözünürlükte beni üzer mi?

Sıkıntı olmaz, zaten o fiyata bundan güçlü kart bulamazsın.

Hayır. Güzel de overclock oluyor bu. Benimkinde Samsung bellekler var (seninki de böyle çıkar büyük ihtimalle), rahatça RX 6700 performansına çıkarabiliyorum.

Peki 4000 TL'ye 1 yıl garantili 6600XT Pulse alayim mi sizce fiyat nasıl pazarlık ettim :D

Peki 4000 TL'ye 1 yıl garantili 6600XT Pulse alayim mi sizce fiyat nasıl pazarlık ettim :D

Oldukça güzel fiyat, ben direkt alırdım hem garantisi de devam ediyor daha ne olsun. Ben bunu ilk çıktığı gün almıştım o günden bugüne yalnızca sürücüleri ile %10'a yakın performans kazandı diyebilirim. Overclock potansiyeli de güzel, FSR 2.1 de başarılı üzmez.

Güzel seçim diyebilirim.

Oldukça güzel fiyat, ben direkt alırdım hem garantisi de devam ediyor daha ne olsun. Ben bunu ilk çıktığı gün almıştım o günden bugüne yalnızca sürücüleri ile %10'a yakın performans kazandı diyebilirim. Overclock potansiyeli de güzel, FSR 2.1 de başarılı üzmez.

Güzel seçim diyebilirim.

Aklım karıştı sanırım 3060 alacağım sağ olun yine de :D

Aklım karıştı sanırım 3060 alacağım sağ olun yine de :D

12 GB olanını alabilirsin 8 GB olanından (3060 Ti değil) uzak dur. 3060 ile alakası yok o kartın, 3050 Ti adını alsa daha uygun olurmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı