RX 6600 XT + R5 5600 sistem nasıldır?

claretredblack

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı: RX 6600 XT

İşlemci: R5 5600

Anakart: B450M S2H.

RAM: Corsair vengence 8x2 16 GB 3000 MHz.

SSD: Samsung 860 EVO 250 GB SSD.

HDD: Seagate 2 TB HDD.

PSU: FSP Hydro K500 +80

Kasa: Dark Diamond Pro mesh.

Soğutucu: ID-Cooling SE 224 XT.

Şu anda bende mevcut olan donanımlar anakart, RAM, SSD, PSU, kasa, onların haricinde alacaklarım bu sistem ile uyumlu çalışır mı?
Bu PSU bu sisteme yeterli olur mu? Sistem kötü ise veya bir sorun çıkartır ise belirtirseniz sevinirim ilk kez bu kadar yüksek bütçeli bir bilgisayar toplayacağım.

Ekran kartı: RX 6600 XT

İşlemci: R5 5600

Anakart: B450M S2H.

RAM: Corsair vengence 8x2 16 GB 3000 MHz.

SSD: Samsung 860 EVO 250 GB SSD.

HDD: Seagate 2 TB HDD.

PSU: FSP Hydro K500 +80

Kasa: Dark Diamond Pro mesh.

Soğutucu: ID-Cooling SE 224 XT.

Şu anda bende mevcut olan donanımlar anakart, RAM, SSD, PSU, kasa, onların haricinde alacaklarım bu sistem ile uyumlu çalışır mı?
Bu PSU bu sisteme yeterli olur mu? Sistem kötü ise veya bir sorun çıkartır ise belirtirseniz sevinirim ilk kez bu kadar yüksek bütçeli bir bilgisayar toplayacağım.
İşlemci linki patlamış hocam. Ürünün kendisi bile gözükmemektedir. @claretredblack

Cuma akşamını bekleyebilirsiniz belki incehesap gaming gecesinde 3600tlye düşer 5600 işlemci.
Cuma günü instagram sayfasında isteklerinide yazabilirsin koyuyolar.

1080p oyuncusu isen o psu her türlü sistemi taşır
sadece 1080p kullanıyorum hiç 2k 4k gibi takıntım yok bu sistem beni bir kaç yıl idare etse yeter

Cuma akşamını bekleyebilirsiniz belki incehesap gaming gecesinde 3600tlye düşer 5600 işlemci.
Cuma günü instagram sayfasında isteklerinide yazabilirsin koyuyolar.
tamamdır tavsiyenizi göz önünde bulunduracağım teşekkürler

Ankartta iyilestirmeye gidilebilir,
ve PSU garanti olsun diye 600W model seçilebilirdi ama geç olmuş. Pek problem olmaz ama yine elinize oara geçince PSU'da upgrade yapmayı düşünün.

Ankartta iyilestirmeye gidilebilir,
ve PSU garanti olsun diye 600W model seçilebilirdi ama geç olmuş. Pek problem olmaz ama yine elinize oara geçince PSU'da upgrade yapmayı düşünün.
1 2 yıl beni idare eder mi bu anakart ile psu ileride onlarıda değiştireceğim en yakın zamanda bilgisayar falan patlamaz drop girmez değil mi

Yeni konular

Geri
Yukarı