RX 6600 XT R5 5600X sistem alınır mı?

VinZaeL

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Boyle bir sistem buldum hazir. Sizce iyi mi, alınır mı?
(Yurt dışında yasiyorum, fiyati yazmam iyi mi bilemedim o yuzden Türk lirasiyla hesapladigimda yaklasik 15.000 TL oluyor.)
  • Kasa: Corsair Carbide Spec-Delta RGB.
  • Grafik karti: ASUS Radeon RX 6600 XT Dual OC.
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X Processor.
  • Sogutucu: AMD Wraith Prism RGB.
  • RAM: Kingston Fury Beast RGB DDR4 16 GB 3200 MHz.
  • SSD: Kingston NV1 NVMe PCI-e SSD 500GB.
  • Anakart: TUF Gaming B550-PRO bundkort.
  • PSU: Corsair CX750F RGB, 750W PSU HVID.

Özelliklerine göre fiyat cazip sıfır toplanmış ise tabii. İkinci el olarak kolay güvenilmez. Araştırdım parça toplama fiyatı olarak 15bin i geçiyor. Karar sizin tabiki

Herkese merhabalar. Boyle bir sistem buldum hazir. Sizce iyi mi, alınır mı?
(Yurt dışında yasiyorum, fiyati yazmam iyi mi bilemedim o yuzden Türk lirasiyla hesapladigimda yaklasik 15.000 TL oluyor.)
  • kasa: Corsair Carbide Spec-Delta RGB.
  • grafik karti: ASUS Radeon RX 6600 XT Dual OC.
  • işlemci: AMD Ryzen 5 5600X Processor.
  • sogutucu: AMD Wraith Prism RGB.
  • RAM: Kingston Fury Beast RGB DDR4 16 GB 3200 MHz.
  • SSD: Kingston NV1 NVMe PCI-e SSD 500GB.
  • anakart: TUF Gaming B550-PRO bundkort.
  • PSU: Corsair CX750F RGB, 750W PSU hvıd.

Hocam hangi ulkede yasiyorsunuz? 1200 euro civarina 3070'li sistemler satiliyor onlarada bakmanizda fayda var.

12. Nesili beklemenizi tavsiye ederim. Sisteminiz gayet iyi ama intelin 12. nesilde neler sunacağını merak eden birisi olarak ben şahsen biraz daha beklemenizi öneriyorum. Ekran kartı konusunda da 3060ti li hazır sistemlerde sizin bütçeniz dolaylarında sunuluyor. Yine naçizane 3060ti tavsiye edeceğim.

Hocam hangi ulkede yasiyorsunuz? 1200 euro civarina 3070'li sistemler satiliyor onlarada bakmanizda fayda var.
Danimarka dostum.

Danimarka'da bu sistem su anda 10.000 Kron sifirdan bir sistem dizdigim için daha kulaklık, klavye, mouse, mouse pad, masa, sandalye ve monitor de alacagim. Bu da yaklasik 17.000 Kron'u buluyor.
12. Nesili beklemenizi tavsiye ederim. Sisteminiz gayet iyi ama intelin 12. nesilde neler sunacağını merak eden birisi olarak ben şahsen biraz daha beklemenizi öneriyorum. Ekran kartı konusunda da 3060ti li hazır sistemlerde sizin bütçeniz dolaylarında sunuluyor. Yine naçizane 3060ti tavsiye edeceğim.
Tavsiyeniz icin tesekkur ederim. Dikkate alacagim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı