RX 6600 XT'nin orijinal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Musa Alkan

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, Hepsiburada'dan ekran kartını aldım ama üstünde jelatin yok, ama sticker bantlar var ikisinde de şüphe ettim orijinal mi diye, kredi karti ile aldım taksitli.

Dosya Ekleri

• signal-2022-05-27-15-16-12-277.jpg
    signal-2022-05-27-15-16-12-277.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 55
Bildigim kadariya kartlarin kutuda jelatin olmuyor. Satici HB veya bilindik ise sahte olmasina pek imkan yok. Son olarak bu kartin piyasada cakmasinin oldugunu sanmiyorum zaten.

Ben 2. El olmasından şüphe ediyorum satıcı hepsiburada, kartı şimdi açtım ekran kartı üstünde jelatin var temizde gözüküyor ama içinde hiç Sticker CD fln yok sadece kullanım kılavuzu var

Hocam artık yeni çıkan kartlar cd dvd olayları rafa kaldırıldığı için koymuyorlar

Hocam CD devri mi kaldi adamin CD icine koydugu surucu 2 haftaya eskiyor zaten o kartlar yeri geliyor aylarca depoda duruyor belki. Firmalarin cogu CD devrini birakti. Satici HB'nin kendisi ise sorun olmaz merak etmeyin.

Hocam CD devri mi kaldi adamin CD icine koydugu surucu 2 haftaya eskiyor zaten o kartlar yeri geliyor aylarca depoda duruyor belki. Firmalarin cogu CD devrini birakti. Satici HB'nin kendisi ise sorun olmaz merak etmeyin.
Biliyorum CD devri kalmadı, ama genelde yanında veriyorlar o yüzden dedim , bilgiler için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı