RX 6700 Sapphire Pulse alınır mı?

Sapphire Pulse modeline bir çok kişi önyargı ile yaklaşır ama kendim 6700XT Sapphire Pulse kullanmış birisi olarak coil whine dışında bir sorun ile karşılaşmadım. Fan devrini yüzde 45 yapıp oyunlar da genel olarak 60 civarı, Red Dead Redemption 2 gibi ağır oyunlar da 70 derece de tutmayı başarmıştım ki bunlar çok normal sıcaklıklar absürt değil. 6700 de güzel karttır, üzmez. Şimdiden hayırlı olsun 😊

Sapphire Pulse modeline bir çok kişi önyargı ile yaklaşır ama kendim 6700XT Sapphire Pulse kullanmış birisi olarak coil whine dışında bir sorun ile karşılaşmadım. Fan devrini yüzde 45 yapıp oyunlar da genel olarak 60 civarı, Red Dead Redemption 2 gibi ağır oyunlar da 70 derece de tutmayı başarmıştım ki bunlar çok normal sıcaklıklar absürt değil. 6700 de güzel karttır, üzmez. Şimdiden hayırlı olsun 😊
Hocam aynı kartı kullanmaya devam mı.

Evet bende baktım ama bütçemizi aşıyor 😆😆
Red deviller çok güzel. Problemsiz amd hayatı devam ediyor sanırım hala 😆
Bu benim 3. AMD kartım hocam, ilk Asus Dual 6600XT aldım kullandım sorun yaşamadım. Daha sonra Sapphire Pulse 6700XT aldım sorun yaşamadım ve son olarak Red Devil aldım. Bunda da sorun yaşamadım çok şükür 🥹

Geri
Yukarı