RX 6700 XT alınır mı?

Aliyuksell

Kilopat
Daha fazla  
Bu zamana kadar hiç AMD ekran kartı kullanmadım fakat RX 6700 XT almayı düşünüyorum. Fakat hiç kullanmadığım için ve NVIDIA kalitesi olup olmadığından şüphe ettiğim için kafam karışık akıl verirseniz sevinirim. Avantaj ve dezavantaj, not: 144 Hz monitörüm var bu yüzden asıl önem verdiğim konu FPS.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-10-00-07-58-538_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-06-10-00-07-58-538_com.google.android.youtube.jpg
    159,1 KB · Görüntüleme: 773
XFX Rx-67xtypbdp Rx6700xt Qıck319 / Speedster 12gb Gddr6 192bit 3xdp/1xhdmı Pcı-e 4.0 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL hocam 6700xt düşünüyorsanız şunu almanızı tavsiye ederim.
Sadece oyun oynayacaksanız 3070'e kıyasla
Artıları: %40 daha ucuz, 4gb ekstra vram
Eksileri: %10 daha az performanslı, ray tracingte nvidianın gerisinde.
Hocam o kartın fiyatı bayağı iyiymiş.Merc modeli Rogu bile geciyordu aynı soğutma vardı bundada sanırım.

Hocam o kartın fiyatı bayağı iyiymiş.Merc modeli Rogu bile geciyordu aynı soğutma vardı bundada sanırım.
Swft en basit modeli oluyor, qick orta, merc en üst. Kartın qick olması baya iyi detay soğutması iyi duruyor. Aynı kart değil ama 6900xt olan swft 319 modelini kullanıyorum. Bu da 319 modeli olduğu için tasarımları benziyor 33cm olması lazim uzunlugu ( zenci y). Soğutma konusunda üzmez yani.

Swft en basit modeli oluyor, qick orta, merc en üst. Kartın qick olması baya iyi detay soğutması iyi duruyor. Aynı kart değil ama 6900xt olan swft 319 modelini kullanıyorum. Bu da 319 modeli olduğu için tasarımları benziyor 33cm olması lazim uzunlugu ( zenci y). Soğutma konusunda üzmez yani.
Hocam ben qick ve merc modellerinin soĝutma blokları ayni diye biliyorum yanlış olabilir ama tam emin deĝilim.Saphire pulseyle aynı fiyatta nerdeyse fiyatı mükemmel.
Birde xfx merc en iyi soğutmalı kart diye biliyorum amdye özel kart çıkaran firmalar arasında.

Yeni konular

Geri
Yukarı