RX 6700 XT Destekli AMD Radeon 21.3.1 Sürücüsü Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
AMD Radeon 21.3.1

AMD Radeon 21.3.1, RX 6700 XT ve desteğinin yanı sıra Radeon Boost ve Anti-Lag güncellemelerini beraberinde getiriyor. AMD tarafından AMD Radeon 21.3.1 sürücüsü kullanıcılara sunuldu. Bu yeni sürücü ile RDNA 2 mimarisinden gücünü alan ve Navi 22 GPU’suna ev sahipliği yapan Radeon RX 6700 XT ekran kartlarının yanı sıra Doom Eternal genişlemesi için destek sağlanırken […]

Devamı: RX 6700 XT Destekli AMD Radeon 21.3.1 Sürücüsü Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

AMD Radeon 21.3.1

AMD Radeon 21.3.1, RX 6700 XT ve desteğinin yanı sıra Radeon Boost ve Anti-Lag güncellemelerini beraberinde getiriyor. AMD tarafından AMD Radeon 21.3.1 sürücüsü kullanıcılara sunuldu. Bu yeni sürücü ile RDNA 2 mimarisinden gücünü alan ve Navi 22 GPU’suna ev sahipliği yapan Radeon RX 6700 XT ekran kartlarının yanı sıra Doom Eternal genişlemesi için destek sağlanırken […]

Devamı: RX 6700 XT Destekli AMD Radeon 21.3.1 Sürücüsü Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ne mutlu yeryüzünde 6700XT'yi alabilen 3-4 kişiye!

Hayır hadi burada sadece sistemler satılacak, niye yurtdışında yok?

Son düzenleme:
Ne mutlu yeryüzünde 6700XT'yi alabilen 3-4 kişiye!

Hayır hadi burada sadece sistemler satlıacak, niye yurtdışında yok.
Alsalar da zaten parasına ve piyasaya göre çöp bir kart. Mining desen ona keza. Sırf çıkartılmış olmak için çıkartılan bir kart. Kendimi sonuna kadar tutuyorum hiçbir harcama yapmamak için. Gerekirse 1 sene daha beklerim ama bu fiyatlara bu ekran kartlarını almam.

Alsalar da zaten parasına ve piyasaya göre çöp bir kart. Mining desen ona keza. Sırf çıkartılmış olmak için çıkartılan bir kart. Kendimi sonuna kadar tutuyorum hiçbir harcama yapmamak için. Gerekirse 1 sene daha beklerim ama bu fiyatlara bu ekran kartlarını almam.
Hocam RTX performansı dışında ben beğendim açıkçası. AMD'nin baharda çıkaracağı DLSS benzeri teknoloji ile performans daha da artacaktır.

Benim gibi RT performansı umrunda olmayanların alması gereken bir kart bana göre. Sürücü sorunları falan giderildiyse ve stabilse AMD'ye şans vermek isterdim. Evet isterdim çünkü kartı almak neredeyse imkansız.
Hocalarım yeni driverı şimdi indirip kurdum resmi "Radeon Yazılım" programından da mining sıkıntısı yaşamaktayım. Çözümü hakkında herhangi bir bilginiz var mı? @Ali Güngör @Recep Baltaş

Hocam RX 6700 XT mi bu?

Geri
Yukarı