Çözüldü RX 6700 XT Dying Light 2 düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lexoqe

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, oyundan hiçbir şekilde verim alamıyorum. Bir bilgisi olan var mı? 1080p ile sınırda performans uyarısı alıyorum. Düşük ayarlarda bile çatılarda FPS düşüşü yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İşin enteresan kısmı hiç bir ayarla oynamadım. Ama şöyle bir durum var göstereyim.

Yok arada 80-110 oluyor tabii ki.
CPU frekansı 1000-4000 arası gidip geliyor.
Bu programdaki ayarları sıfırlayın. Windows güç seçeneklerinden yüksek performansı seçin.
i5 11400F, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Oyun içi değerlerinizi MSI Afterburner ile atar mısınız? Sistem özellikleriniz nedir?

Adsız.jpg

Dosya Ekleri

• Adsız1.jpg
    Adsız1.jpg
    178,1 KB · Görüntüleme: 104
  • Adsız13.jpg
    Adsız13.jpg
    150,6 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleme:
i5 11400F, 16 GB RAM, 512 GB SSD
SS'lerden hiç bir şey anlamadım. Sınırda yazısına takılmayın, AMD hep öyle yazıyor zaten. Bu arada 11400F 6700 XT'ye 1080P'de iyi darboğaz yapar, büyük ihtimalle ondan drop yiyorsunuz. Sorununuzu video çekin, daha iyi anlaşılır. Ayrıca değerleri gösteren arayüzü biraz büyütün, kör oluyordum neredeyse :)

Resimleri değiştirdim. Fark edemedim boyutlarını kusura bakmayın :)
SS'lerden hiç bir şey anlamadım. Sınırda yazısına takılmayın, AMD hep öyle yazıyor zaten. Bu arada 11400F 6700 XT'ye 1080P'de iyi darboğaz yapar, büyük ihtimalle ondan drop yiyorsunuz. Sorununuzu video çekin, daha iyi anlaşılır. Ayrıca değerleri gösteren arayüzü biraz büyütün, kör oluyordum neredeyse :)
Ama diğer oyunlarda hiç öyle olmuyor :) Resimleri düzelttim bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı