RX 6700 XT LED ışığı yanmıyor

sacmalik41

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Bu gün aldığım RX 6700 XT ekran kartını kasama taktım fakat LED'leri yanmıyor. İncelemelerde falan hep gördüm, LED'leri yanıyordu. Sorun ekran kartımda olabilir mi, yoksa yazılımla mı kontrol etmem gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim.

XFX 6700 XT, model no.: RX 67XTYPUPD.

Ayrıca ürünü İncehesap'tan aldım fakat üzerinde jelatinler yoktu. Bu da bir sorun mudur, arkadaşlar? Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

LED ışığı özelliği olduğu nerede yazıyor? LED özelliğine sahip olan Merc 319 model, QICK319 modeline ait LED özellik veya yazılım bulamadım, eğer hazır sisteme dahil bir şekilde aldıysanız montaj ekibi test için jelatinleri sökmüş olabilir ayrıca.

Herkese merhaba arkadaşlar. Bu gün aldığım RX 6700 XT ekran kartını kasama taktım fakat LED'leri yanmıyor. İncelemelerde falan hep gördüm, LED'leri yanıyordu. Sorun ekran kartımda olabilir mi, yoksa yazılımla mı kontrol etmem gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim.
Selamlar bende aynı sorun var düzeltebildiniz mi.?
Modeli? Hangi markanın ekran kartı?
xfx speedster quick 319 amd radeon rx 6700 xt benimde yanmıyor nasıl çözebiliriz ne yaptıysam olmadı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı