RX 6700 XT vs RTX 3060 Ti

Aşağı yukarı aynı kartlar, 6700XT 1080P için daha iyi bir kart. 3060Ti'ın tek artısı daha iyi RT performansı. Bu senin için önemliyse 3060Ti.

Hangisini daha ucuza bulursan onu al, ikisi de iyi kartlar. 3060Ti'ın VRAM'i az bir tek.

DLSS ve Ray Tracing performansı olarak 3060 TI daha önde bir kart. Yerinizde olsam 3060 TI almaya çalışırdım, fakat bütçe sınırlı ise 6700 XT alınabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer alacağınız ürünlerde fiyat farkı yoksa performans olarak aşırı farklar yok o yüzden NVIDIA tercih etmenizi öneririm.

Ben 6750 XT alman için farklı bir sebep söyleyeceğim. 3060 Ti'da böyle bir kart bulamazsın. Bu indirimi kaçırma derim almayı düşünüyorsan. GIGABYTE Radeon RX 6750 XT ELITE.

Elite yerine Gaming OC oyunlar için daha iyi olmaz mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer alacağınız ürünlerde fiyat farkı yoksa performans olarak aşırı farklar yok o yüzden NVIDIA tercih etmenizi öneririm.

Elite yerine Gaming OC oyunlar için daha iyi olmaz mı?

AORUS modeli Gigabyte'ın üst modeli. Gaming OC alt segment modeli.

Sapphire 6700xt nitroplus kullanıyorum oldukça serin çalışmak coilwhine sorunu yok ultra ayarlarda her oyunu oynuyorum 50 dereceyi geçtiğini görmedim 9 bin lira bi fiyatı var kesinlikle tavsiye ederim 3060tiya göre 6700xt daha güclü ve daha yüksek fps vermekte 2k olarak her oyunu oynarsın

Geri
Yukarı