RX 6700 XT vs RTX 3060 Ti

Aşağı yukarı aynı kartlar, 6700XT 1080p için daha iyi bir kart. 3060 Ti'ın tek artısı daha iyi RT performansı. Bu senin için önemliyse 3060 Ti.

Hangisini daha ucuza bulursan onu al, ikisi de iyi kartlar. 3060 Ti'ın VRAM'i az bir tek.

RX 6700 XT 2K oyun için üretilen bir kart. Yanlış bilgi olmasın bro

Ben 6750 XT alman için farklı bir sebep söyleyeceğim. 3060 Ti'da böyle bir kart bulamazsın. Bu fiyatı kaçırma derim almayı düşünüyorsan. GIGABYTE Radeon RX 6750 XT ELITE.
O fiyatı o karta verenin aklından şüphe duyarım.

Şu varken o kartın fiyatı ne öyle ya.

Ben çoktan RX 6700 XT aldım ):

Kendi aklından hiç şüphe ermiyorsun yani. 5 Aralık'ta yazılan mesaja 13 gün sonra mesaj yazıp milletin aklından şüphe ediyorsun. Bu kart önerildiğinde, senin attığın kartta öyle bir fiyat yoktu. Hani biraz düşünsen anlayacaksın.

Kendi aklından hiç şüphe ermiyorsun yani. 5 Aralık'ta yazılan mesaja 13 gün sonra mesaj yazıp milletin aklından şüphe ediyorsun. Bu kart önerildiğinde, senin attığın kartta öyle bir fiyat yoktu. Hani biraz düşünsen anlayacaksın.
Sakin champ 6750xy hep absürt fiyatlıydı. Çıktığı günden beri f/p olduğu bir zaman hatırlamıyorum öneriler. Dediğin doğru tarihe dikkat etmemişim haklısın. Ama 6700xt üzerine 1000tl bile verilecek bir kart değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı