Çözüldü RX 6700XT sistem FIFA 22 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gorktan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2 aydır FIFA22'ye giriş yapamıyorum. Sorun yeni bilgisayar ve monitör aldıktan sonra oluştu nedense. Sistem bilgilerimi de yazımın en altına koyacağım. Technopat ve diğer forum sitelerinde yazan tüm önerileri denedim fakat sonuç aynı. Steam'den oynaya bastığında Origin ekrana geliyor ekrana birkaç kez ondan sonrasında Steam'de oyna butonu aktif oluyor(butonda durdur yazıyor) oyun hiç açılmadan ver herhangi bir hata gelmeden tekrardan butonda oyna yazıyor. Oyunu tam 4 kez sildim tekrar yükledim, Origin'i defalarca kaldırıp yükledim (manuel olarak dosyalarını silerek de denedim). Dosya bütünlüğünü sayısız kez kontrol ettirdim. Bilgisayara format attım. Oyunu farklı bir HDD ve SSD'ye kurup da denedim. Modemi resetledim, Origin şifremi değiştirip açık oturumların hepsini kapatmayı da denedim akla gelmeyecek saçma sapan her şeyi de denedim açıkçası ama sonuç aynı oyun açılıyormuş gibi olup açılmıyor. Hiçbir hata kodu gelmiyor. Process Monitor programında logları takip ettirdim fifa.exe yi takip ettirdiğimde hiçbir kayıt oluşturmadı o yüzden origin.exe yi kayıt altına alıp eke koyuyorum. Bu sorunu çözebilen olursa çokça dua alacak benden açılmayacak korkusuyla FIFA 23'ü alamıyorum :)
Ekran Kaydı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fifa Log: fifa-logs.rar
Origin Log: logs.rar

Sistem bilgilerim.
Windows 11 Pro 64 Bit (işletim sistemim ve sürücülerim güncel)
AMD Ryzen 5 5600.
16 GB RAM.
AMD Radeon RX 6700 XT.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu gunluk birakiyorum. Yarin cozmeye calisacagim.

Eyvallah hayırlı geceler.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Orijinal Windows kullanıp OneDrive Premium alanlar OneDrive uygulaması kapalı olduğu zaman belgelerim klasörüne erişim vermiyormuş Windows. OneDrive uygulamasını açıp denedim çalıştı. Cevap verip yardımcı olmak isteyen herkese çok teşekkür ederim.
Fifa bilgisayarda yüklü ama Process Monitor fifa ile alakalı kayıt oluşturmuyor ekran kaydı yapıp yükleyeceğim şimdi sorunu tam anlamıyla anlatabilmem adına
Yanlis yazmisim :D FIFA kaydina ihtiyacimiz var.

Fifa bilgisayarda yüklü ama Process Monitor fifa ile alakalı kayıt oluşturmuyor ekran kaydı yapıp yükleyeceğim şimdi sorunu tam anlamıyla anlatabilmem adına
Yanlis yazmisim :D FIFA kaydina ihtiyacimiz var.

Visual C++ eksik gorunuyor.
Indirin ve install_all.bat dosyasini yonetici olarak calistirin.

Visual C++ eksik gorunuyor.
Indirin ve install_all.bat dosyasini yonetici olarak calistirin.
Bunu yapmıştım ama tekrardan deniyorum hocam hemen

Olmadı hocam bu şekilde:
1660595285457.png

Yeni konular

Geri
Yukarı