RX 6900 XT 10 dakika içinde bitti

Hocam benim gözüme F.

Sistemin tabanı önemli. Geçen YouTube'da gördüm benim işlemciye 3060 Ti takmış adam değerleri benden kötü, ekran kartı performans veremiyor. Denge iyidir, ekran kartı en hızlı eskiyen ve en kolay yükseltilecek parçaların başında.

10.000 TL büyük bir rakam değil bugün araba fiyatlarına bile bakarsan. İkinci el tekerlekli tenekelere bile 30-40 bin TL isteniyor bununla uğraşacağına üst seviye bir bilgisayar ile en yeni telefonu alırsın. Keyif meselesi.

Hocam benim gözüme fazla geldi herhalde çünkü aileme 4.000TL'ye PC aldıramıyorum ben ama adamlar sadece 10.000 TL ekran kartı alıyorlar ilginç geldi ve bayağı çok talep olması da ilginç geldi sanki 100 tane daha olsa onların da hepsi bitecek.

Hocam benim gözüme fazla geldi herhalde çünkü aileme 4.000TL'ye PC aldıramıyorum ben ama adamlar sadece 10.000 TL ekran kartı alıyorlar ilginç geldi ve bayağı çok talep olması da ilginç geldi sanki 100 tane daha olsa onların da hepsi bitecek.

Bitebilir çünkü parasını bu işlerden para kazanan çok kişi var. Mining, render, yayın vb. böyle güçlü ve uzun süre üst performans verecek bir kart için normal bir fiyat. Bilgisayarınla aylık 5000 TL civarı kazansan tüm sistem 5-6 aya maliyetinin çıkarır devamı hep kar. Tabii fazla parası olup 4K'da keyfine oyun oynamak isteyen de alabilir. Herkesin durumu farklı. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı