RX 6900 XT Gaming Z Trio sistem oyunlarda takılıyor

pifor

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  

KeyN_N

Kilopat
Yer
Antalya
BIOS güncel mi? Ekran kartı sürücü sürümünüz ne? Bunlara ek oyun için sıcaklık, kullanım değerleriniz de lazım. Direk sebebini öğrenmeden soğutucu vs. almayın boşuna. Kullanım değerlerini nasıl göstereceğinizi bilmiyorsanız:

KS
KS
GokhanKas

GokhanKas

Picopat
Daha fazla  
BIOS güncel mi? Ekran kartı sürücü sürümünüz ne? Bunlara ek oyun için sıcaklık, kullanım değerleriniz de lazım. Direk sebebini öğrenmeden soğutucu vs. almayın boşuna. Kullanım değerlerini nasıl göstereceğinizi bilmiyorsanız:
şimdi farkettim bana msı 550m pro yerine 520m pro takmıslar anakart olarak bende şimdi firmaya soyledım bugun duzelttırıcem onun harıcı bıos guncel değildi onuda güncellettiriyorum bilgi verecvegim size

Redaust01

Decapat
Daha fazla  
Kasayı hazır montajlı şekilde aldıysanız işlemci ve macunu kontrol edin isterseniz. Sıcaklıktan dolayı anlık takılma olabilir.

KS
KS
GokhanKas

GokhanKas

Picopat
Daha fazla  
Kasayı hazır montajlı şekilde aldıysanız işlemci ve macunu kontrol edin isterseniz. Sıcaklıktan dolayı anlık takılma olabilir.

Sectim onlar montajını yaptılar muhtemel macunlarını surmuslerdır oyle asırıya kacan bır sıcaklık yok ekran kartı Max 55leri görüyor CPU stok fanla 77 Max.

Redaust01

Decapat
Daha fazla  
Sürdükleri macunun marka ve kalitesi belli değil bana kalırsa elinde varsa iyi bir şey macunu temizlemeni öneririm. Ayrıca CPU derecesi yüksek bence. Öyle bir kasada stok fan kullanma maddi durumun var ise.

KS
KS
GokhanKas

GokhanKas

Picopat
Daha fazla  
Sürdükleri macunun marka ve kalitesi belli değil bana kalırsa elinde varsa iyi bir şey macunu temizlemeni öneririm. Ayrıca CPU derecesi yüksek bence. Öyle bir kasada stok fan kullanma maddi durumun var ise.
ivedi şekilde halletmeye calısacagım bu durumu 1900 liraya bir sıvı sogutucu buldum olmadı onu alacagım

Yukarı