RX460 GTA 5 en düşük ayarlarda kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

hamza candan

Centipat
Daha fazla  
Sistemim.
RX460 4 GB.
Anakart H61 fel u.
RAM 6 GB.
İşlemci i5 3570.

Bu sistemle GTA 5'de en düşük ayarlarda kasıyor, sebep RAM olabilir mi? Diğer oyunlarımda hiçbir kasma yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim.
RX460 4 GB.
Anakart H61 fel u.
RAM 6 GB.
İşlemci i5 3570.

Bu sistemle GTA 5'de en düşük ayarlarda kasıyor, sebep RAM olabilir mi? Diğer oyunlarımda hiçbir kasma yok.

Muhtemelen RAM çünkü GTA 5'in rahat oynanması için en az 12 GB gibi bir RAM'e ihtiyacınız var
Özellikle Windows 10 Pro kullanıyorsanız 2 GB civarı RAM yiyecektir bununla beraber PC'yi zorlar

Muhtemelen RAM çünkü GTA 5'in rahat oynanması için en az 12 GB gibi bir RAM'e ihtiyacınız var
Özellikle Windows 10 Pro kullanıyorsanız 2 GB civarı RAM yiyecektir bununla beraber PC'yi zorlar
Bilmediğin konulardan emin konuşma, çünkü 4 GB RAM ile bile oynanabiliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de bunlari dene.
Bilgisayari yeniden baslat.
Arama kismina %temp% yazip butun dosyalari sil.
Bilgisayari performans moduna al.
Guc seceneklerinden yuksek performansi sec.
Diski birlestir.
Cleaner ile bilgisayari temizle.
Sorun duzelmezse ben bilmiyorum.:D.

Bilmediğin konulardan emin konuşma, çünkü 4 GB RAM ile bile oynanabiliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tabiki canım ayıp ediyorsun

Muhtemelen RAM çünkü GTA 5'in rahat oynanması için en az 12 GB gibi bir RAM'e ihtiyacınız var.
Özellikle Windows 10 Pro kullanıyorsanız 2 GB civarı RAM yiyecektir bununla beraber PC'yi zorlar.

GTA 5'in sitem gereksinimlerini yanlış bildiğinin farkındasın değil mi? Çünkü GTA 5'i düşük ayarlarda 4 GB RAM ile 30 FPS bitirdim. Gelmiş diyor ki en az 12 GB RAM lazım. Bilmediğin konulara yorum yapma!

Geri
Yukarı