RX460 seviyesinde bir ekran kartıyla adrenaline güncelleme yapılmalı mı?

yvolfhyde

Hectopat
Makaleler
1
Şu an bir sorun yaşamıyorum ama sonuçta yeni olan iyidir. Sizce ekran kartı sürücümü güncellemeli miyim yoksa riske gerek yok mu? Sonuçta yüksek performanslı bir ekran kartı değil bu.

Ayriyeten tecrübesizliğime verin; forumda "ekran kartı güncelleme rehberi" tarzı bir yazı bulamadım. Öncesinde sanırım ekran kartının sürücüsünü kaldırmamız falan gerekiyor. Yardımcı olur musunuz?

Driver çıkıyorsa kurmalısınız kafasına göre çıkmıyor o driver. Önceki driveri silmene gerek yok indirip kurabilirsin.

Şu an bir sorun yaşamıyorum ama sonuçta yeni olan iyidir. Sizce ekran kartı sürücümü güncellemeli miyim yoksa riske gerek yok mu? Sonuçta yüksek performanslı bir ekran kartı değil bu.

Ayriyeten tecrübesizliğime verin; forumda "ekran kartı güncelleme rehberi" tarzı bir yazı bulamadım. Öncesinde sanırım ekran kartının sürücüsünü kaldırmamız falan gerekiyor. Yardımcı olur musunuz?
Sürücü güncelleme işlemi basit ve performans arttıracak bir yöntemdir. Güncel sürücüyü indirin, ardından DDU ile eski sürücünüzü kaldırın. Daha sonrasında yeni sürücüyü yükleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı