RX480 tam performans alamama sorunu

Sinan Bayram

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba abilerim ben yaklaşık 2 hafta önce vatan bilgisayardan rx480 ile bir DDR4 sistem topladım. Sıkıntım şu: youtube'de izlediğim FPS oranları arasında benimki 10-25 FPS daha düşük alıyorum bu kart hatası mı eğer değil ise ben ne yapabilirim? Şimdiden teşekürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba abilerim ben yaklaşık 2 hafta önce vatan bilgisayardan rx480 ile bir DDR4 sistem topladım. Sıkıntım şu: youtube'de izlediğim FPS oranları arasında benimki 10-25 FPS daha düşük alıyorum bu kart hatası mı eğer değil ise ben ne yapabilirim? Şimdiden teşekürler :)
Gördüğünüz sistemler X99 sistemler, i7 5960X'li sistemler doğal olarak fark olacak.

Öncelikle şunu belirteyim Youtube'da izlediğim videodaki parçalar ile benim parçalarım bire bir aynı fakat benim tek sorum yaşadığım oyun GTA 5. Adamlar 2K'da ultrada 70 FPS'den aşağı almıyorlar ben ise 1080P'de 65 FPS'i geçemiyorum, lütfen yardımcı olun bu arada sosyali çok kullanmayı bilmiyorum. Yardım edeceklere çok teşekkürlerimi sunarım, saygılar.

Darboğaz yapan bir işlemci kullanmadığınız sürece 25 FPS fark olmaz.
Kesinlikle darboğaz yok CPU ile GPU tam performans çalışıyor ama işte GTA 5'te FPS sorunu oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı