RX550 ekran gelmiyor

Soner.St

Femtopat
Daha fazla  
Yeni aldığım RX550 EVO 2 GB ekrannkartını PC'ye takıyorum fakat görüntü alamıyorum. Eski kart ile görüntü alıyorum. DDU ile eski driverları sildim. Onboard çalıştırabiliyorum. RAM'lerde sorun yok. HDMI kablo kullanıyorum. Sebebi ne olabilir?

Sistemim.
İşlemci i3 2100.
Anakart H61H2 M.2.
RAM 4 GB 1333 MHz.
240 GB SSD.
Ekran kartı RX550 EVO.
Eski ekran kartı GF9800GT.

Yeni aldığım RX550 EVO 2 GB ekrannkartını PC'ye takıyorum fakat görüntü alamıyorum. Eski kart ile görüntü alıyorum. DDU ile eski driverları sildim. Onboard çalıştırabiliyorum. RAM'lerde sorun yok. HDMI kablo kullanıyorum. Sebebi ne olabilir?

Sistemim.
İşlemci i3 2100.
Anakart H61H2 m.2.
RAM 4 GB 1333 MHz.
240 GB SSD.
Ekran kartı RX550 EVO.
Eski ekran kartı GF9800GT.

PC dışında evinizde TV var ise dener misin? Denemişsindir ama monitördeki ve ekran kartındaki farklı portları dener misin?

Deneyeceğim . Olmaz ise geri dönüş yaparım
HDD ışığı kaybolsa bile önemli değil aslında ekrana gçrüntü gelmesi lazım HDD söküp açmayı dener misin?
Her şeyi denedim. Görüntü kalitesini de 800x600'e aldım ama hala bana mısın demiyor. Sorunu çözemedim.
Bilgisayarcıya sordurdum ve sorunun anakart olduğunu söyledi. Bu anakart ekran kartı seçiyor dedi. Casper ve Exper gibi hazır sistemlere konuyormuş ve benimki Exper. BIOS dahi atmak çok riskliymiş atabilen çok az kişi var. İmkanınız varsa Gigabyte ASUS gibi bilinen marka anakart almak. Sorunumu anakartımı değiştirerek çözdüm iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı