RX550 i3-9100F sistemde PUBG kasıyor

theflavıus

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben bundan 1 hafta önce PUBG Steam indirdim fakat FPS bayağı düşük. Size de bunu danışmak istedim.

Sistem özelliklerim:
  • RX550 4 GB ekran kartı (overcloklu)
  • i3-9100F (overcloklu)
  • 8 GB RAM.

Bu sistemde kasması normal mi sizce yoksa anormal bir durum mu var? Şimdiden teşekkürler.

900P çözünürlük ve en düşük ayarlarda 50 FPS gibi değerler alabilirsin. O ekran kartı ile çift kanal RAM ile de çok yüksek FPS almak mümkün değil. RAM ani FPS düşüşlerini düzetir ve ekstradan biraz artış sağlar.

900P çözünürlük ve en düşük ayarlarda 50 FPS gibi değerler alabilirsin. O ekran kartı ile çift kanal RAM ile de çok yüksek FPS almak mümkün değil. RAM ani FPS düşüşlerini düzetir ve ekstradan biraz artış sağlar.
fakat internette bu ekran kartının fps değerlerini araştırınca 60+ fps değerlerini rahat rahat gördüğünü görüyorum üstelik benim ekran kartım yüksek mhz de çalışıyor.

Bina içlerinde falan 60 FPS üstünü görebilirsin, çatışmada 60 FPS üstünde kalman zor. 1080P, en düşük ayarlarda 60 FPS için en az RX 560 gibi bir kart gerekiyor.

Daha iyi bir işlemci ve 16 GB RAM ile sonuçlar aşağıdaki gibi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

knk benimkinin modeli tam olarak şu attığın videodaki ile aynımı acaba

PH-RX550-4G-EVO​

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı