RX550 LoL'de 50 FPS veriyor

RyxelPro

Decapat
RX550 sistemim var. Önceden hiç FPS problemim olmuyordu fakat oyuna girdiğim anda 50 FPS üstüne çıkmıyor ve oyunu oynatmıyor. Droplar giriyor, ne yapmam gerekiyorsa yaptım. İşlemci darboğaz oluyor dediler, baktım olmuyor. Ekran kartı güncelle dediler yaptım olmadı, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

mutsuxd

Picopat
RX550 sistemim var. Önceden hiç FPS problemim olmuyordu fakat oyuna girdiğim anda 50 FPS üstüne çıkmıyor ve oyunu oynatmıyor. Droplar giriyor, ne yapmam gerekiyorsa yaptım. İşlemci darboğaz oluyor dediler, baktım olmuyor. Ekran kartı güncelle dediler yaptım olmadı, yardımcı olursanız sevinirim.

Sıcaklık değerlerinizi paylaşır mısınız?

K I N G S

Picopat
Daha fazla  

Egitim moduna girip dikey senkoizasyon kapat ekran GHz'ye gore FPS sınırlıyor kenar yumuşatmada kapatırsan daha fazla FPS alırsın.

Son düzenleme:

Yusufsendogan

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
LoL Ayarlara gir, sekmeleri tek tek kontrol et orada bir sekmede "Eski DX9 sürümünü tercih et." tikini işaretle. Çözülürse işaretle mesajımı, çözüldü yazsın.

Artı -3 Eksi
KS
KS
RyxelPro

RyxelPro

Decapat
Sıcaklık değerlerinizi paylaşır mısınız?

Hocam herhangi bir sıcaklık problemi yaşamıyorum fakat ani FPS düşmesi oluyor mesela 60 FPS alıyorum ardından 40FPS düşüyor.

LoL ayarlara gir, sekmeleri tek tek kontrol et orada bir sekmede "eski DX9 sürümünü tercih et." tikini işaretle. Çözülürse işaretle mesajımı, çözüldü yazsın.

İşaretledim fakat herhangi bir değişim olmadı yine FPS ani düşmeler yaşanıyor.

Yukarı