RX550 LoL'de 50 FPS veriyor

RyxelPro

Hectopat
RX550 sistemim var. Önceden hiç FPS problemim olmuyordu fakat oyuna girdiğim anda 50 FPS üstüne çıkmıyor ve oyunu oynatmıyor. Droplar giriyor, ne yapmam gerekiyorsa yaptım. İşlemci darboğaz oluyor dediler, baktım olmuyor. Ekran kartı güncelle dediler yaptım olmadı, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX550 sistemim var. Önceden hiç FPS problemim olmuyordu fakat oyuna girdiğim anda 50 FPS üstüne çıkmıyor ve oyunu oynatmıyor. Droplar giriyor, ne yapmam gerekiyorsa yaptım. İşlemci darboğaz oluyor dediler, baktım olmuyor. Ekran kartı güncelle dediler yaptım olmadı, yardımcı olursanız sevinirim.

Sıcaklık değerlerinizi paylaşır mısınız?

Egitim moduna girip dikey senkoizasyon kapat ekran GHz'ye gore FPS sınırlıyor kenar yumuşatmada kapatırsan daha fazla FPS alırsın.

Son düzenleme:
Sıcaklık değerlerinizi paylaşır mısınız?

Hocam herhangi bir sıcaklık problemi yaşamıyorum fakat ani FPS düşmesi oluyor mesela 60 FPS alıyorum ardından 40FPS düşüyor.

LoL ayarlara gir, sekmeleri tek tek kontrol et orada bir sekmede "eski DX9 sürümünü tercih et." tikini işaretle. Çözülürse işaretle mesajımı, çözüldü yazsın.

İşaretledim fakat herhangi bir değişim olmadı yine FPS ani düşmeler yaşanıyor.

Hocam herhangi bir sıcaklık problemi yaşamıyorum fakat ani FPS düşmesi oluyor mesela 60 FPS alıyorum ardından 40FPS düşüyor.

İşaretledim fakat herhangi bir değişim olmadı yine FPS ani düşmeler yaşanıyor.

En yusek ayarlarda mı yoksa dusukde mı oynuyorsun.

FPS sorunu yaşamadığım zaman 120FPS orta ayarlarda oynayabiliyordum şu an en düşük ayarlarda bile oynayamıyorum.

Sıcaklık değerlerime hangi programdan bakabilirim hocam?

Son zamanlarda FPS dususunu tetikleyecek bir eyelemde bulundunuz mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı