RX550 LoL'de 50 FPS veriyor

RyxelPro

Hectopat
RX550 sistemim var. Önceden hiç FPS problemim olmuyordu fakat oyuna girdiğim anda 50 FPS üstüne çıkmıyor ve oyunu oynatmıyor. Droplar giriyor, ne yapmam gerekiyorsa yaptım. İşlemci darboğaz oluyor dediler, baktım olmuyor. Ekran kartı güncelle dediler yaptım olmadı, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa özet geçeyim işlemci ayarınızı yapınız sonra ekran kartı Denetim Masası ayarınızı yapınız BIOS güncellemesi yapınız ve BIOS ayarlarınızı yapınız sanal bellek ayarlarınızı ve işlemci kullanımını yapınız oyunda gereksiz görsel efektleri gizleyiniz PC kullanıcı ayarlarını yapınız yapmakta zorlanır ısenız DC açıp AnyDesk ıle baglantı kurup yardımcı olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa özet geçeyim işlemci ayarınızı yapınız sonra ekran kartı Denetim Masası ayarınızı yapınız BIOS güncellemesi yapınız ve BIOS ayarlarınızı yapınız sanal bellek ayarlarınızı ve işlemci kullanımını yapınız oyunda gereksiz görsel efektleri gizleyiniz PC kullanıcı ayarlarını yapınız yapmakta zorlanır ısenız DC açıp AnyDesk ıle baglantı kurup yardımcı olurum.

Deneyeceğim birazdan teşekkürler.

Hocam MSI Afterburner kurup oyunda iken SS alıp atar mısınız?

Tabii atarım.

Hocam sıcaklık değerlerini SS alamadım fakat MSI Afterburner'i kurdum CPU 40 derece GPU ise 32 derece bandında ilerliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-06 174829.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-06 174829.png
    132,9 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı