RX550 sistemde Valorant kasıyor

RETGEX

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kasamın özellikleri şöyle ekran kartı: RX550 2 GB işlemci: AMD A10 7860k 3.6 GHz RAM: 8 GB DDR3 1600 MHz sabit disk: 240 GB James Donkey SSD Valorant'ta 40 FPS veriyor. CS:GO'da yüksek ayarlarda 120 FPS oynuyorum. Sorunu bilen var mı?

Arkadaşlar merhaba. Kasamın özellikleri şöyle ekran kartı: RX550 2 GB işlemci: AMD A10 7860k 3.6 GHz RAM: 8 GB DDR3 1600 MHz sabit disk: 240 GB James Donkey SSD Valorant'ta 40 FPS veriyor. CS:GO'da yüksek ayarlarda 120 FPS oynuyorum. Sorunu bilen var mı?

Turbox sistem gibi geldi. RX 470 ile 200 civarı FPS alarak oynuyorum.
Gözünüzü seveyim yapmayın arkadaşlar oyun optimizasyon sıkıntılı yazıp kaçmayın konudan. Gereksiz mesaj atmış oluyorsunuz yani.

Valorant'ın optimizasyonu sorunlu olduğu için öyle bir FPS alıyorsunuz.

Valorant sıkıntılı Valorant'ın grafikleri vs CS:GO'ya göre çok daha kötü fakat nedense daha az FPS alıyorum...

Bende de benzer bir sistem vardı Valorant kasıyordu. Valorant'ta optimizasyon sıkıntısı var.

Turbox sistem gibi geldi. RX 470 ile 200 civarı FPS alarak oynuyorum.
Gözünüzü seveyim yapmayın arkadaşlar oyun optimizasyon sıkıntılı yazıp kaçmayın konudan. Gereksiz mesaj atmış oluyorsunuz yani.

Optimizasyon sıkıntısı olduğu için yazıyoruz zaten biz uydurmuyoruz.

Sistemin kötü, oyunun optimizasyonu normal. O işlemci ve RAM ile düşüşler, akıcı olmayan performans normaldir.

Optimizasyon sıkıntısı olduğu için yazıyoruz zaten biz uydurmuyoruz.

Çok optimizasyon sıkıntısı var evet. 10105F ve 1050 Ti gibi giriş seviyesi bir sistemde bile yağ gibi akıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemin kötü, oyunun optimizasyonu normal. O işlemci ve RAM ile düşüşler, akıcı olmayan performans normaldir.

Arkadaş CS:GO'da yüksek ayarlarda 120 FPS alırken, Valorant'ta 40 FPS alması sizce de saçma değil mi?

Geri
Yukarı