RX560 4 GB ekran kartı nasıldır?

MehmetYigitt

Decapat
Daha fazla  
Ben RX 560 4 GB ekran kartını almayı düşünüyorum.
Bu ekran kartı hakkında fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Almalı mıyım, almamalı mıyım; bilmiyorum. Alırsam pişman olur muyum?

Bütçen buna yetiyorsa iyidir ama her oyunu oynatmayabilir. İkinci el RX 570 veya RX 480 falan bulabilirsen daha iyi olabilir.

Günümüz oyunları ile işiniz yoksa alabilirsiniz ama 2. El de bir şey bulursanız sizin için daha iyi olur.

Şu an piyasaya da bulunan bütün oyunları en kötü senaryoda bile low ayarlarda oynatır. Belki high ayarlarda değil ama medium-low arası takılırsın.

Bütçen buna yetiyorsa iyidir ama her oyunu oynatmayabilir. İkinci el RX 570 veya RX 480 falan bulabilirsen daha iyi olabilir.

İkinci el RX570 alınmaz çünkü eski bir ekran kartı değil RX570 bu kartı alan adam satıyor ise kesin o kartta mining vardır o yüzden 2. el RX570 alınmaz.
Şu an piyasaya da bulunan bütün oyunları en kötü senaryoda bile Low ayarlarda oynatır. Belki High ayarlarda değil ama medium-Low arası takılırsın.

Zaten oynayacağım oyunlar GTA 5, CS:GO, Valorant bunları da çok yüksek ayarda oynamayacağıma göre ideal bir kart bana göre o zaman değil mi?

İkinci el RX570 alınmaz çünkü eski bir ekran kartı değil RX570 bu kartı alan adam satıyor ise kesin o kartta mining vardır o yüzden 2. el RX570 alınmaz.
Ekran kartını çeyizinize koymayacaksanız sizi yeni ekran kartı alana kadar götürür. Miningciler o kartları 65-70 dereceden yukarı çıkartmazlar. Ayrıca hep stabil sıcaklıkta çalıştığı için de o kadar da yıpranmaz. Arada ciddi performans farkı var. Bence değer.
Zaten oynayacağım oyunlar GTA 5, CS:GO, Valorant bunları da çok yüksek ayarda oynamayacağıma göre ideal bir kart bana göre o zaman değil mi?
Onlar için RX560 yeterli. Ancak Valorant için işlemcinizi de yakın zamanda yükseltmenizi öneririm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı