RX560 Görüntü cikislari bozuk olan ekran karti tamiri tahmini ne kadardir?

efedesu

Megapat
Yer
地獄
Daha fazla  
Macera olsun diye AliExpress'ten yuksek puanli ve siparis sayisi fazla olan HuaPu Store'dan RX560 aldim, elime geldiginde ekran kartinin HDMI ve DVI-D cikisinda pas gibi bir seyin oldugunu gordum. Dogrudan DVI-D donusturucum olmadigindan HDMI ile deneyeyim dedim ve televizyona bagladim, goruntu 1-2 saniyeligine geldi ve ekran kartindan bir daha goruntu alamadim. Sorunun goruntu cikislarinda oldugunu dusunursek tahmini olarak kac TL'ye tamiri olur?

Dosya Ekleri

• IMG_20200919_175942-min.jpg
    IMG_20200919_175942-min.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 139
Macera olsun diye AliExpress'ten yuksek puanli ve siparis sayisi fazla olan HuaPu Store'dan RX560 aldim, elime geldiginde ekran kartinin HDMI ve DVI-D cikisinda pas gibi bir seyin oldugunu gordum. Dogrudan DVI-D donusturucum olmadigindan HDMI ile deneyeyim dedim ve televizyona bagladim, goruntu 1-2 saniyeligine geldi ve ekran kartindan bir daha goruntu alamadim. Sorunun goruntu cikislarinda oldugunu dusunursek tahmini olarak kac TL'ye tamiri olur?
Pas gibi değil baya bildiğiniz pas bu. Oksidasyon içeride'de varsa kendinden büyük masraf çıkartır.

İlk kutuyu açtığınızda oksit olarak geldiyse anlaşmazlık açın para iadesi isteyin ekran kartının çalışmadığını gösteren bir de video çekin muhtemelen yarı parası alırsın o para ile kartı yaptırsınız.

İlk kutuyu açtığınızda oksit olarak geldiyse anlaşmazlık açın para iadesi isteyin ekran kartının çalışmadığını gösteren bir de video çekin muhtemelen yarı parası alırsın o para ile kartı yaptırırsınız.
Actim zaten, adamin cevabini bekliyorum. Paranin hepsini buyuk ihtimalle alabilirim cunku aciklamada gondermeden once test ediyoruz diyor fakat oksitlenmis kart gonderiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı