RX560 sistem Valorant ekran kırılması

İşletim sistemi
Windows 10

onurrage

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant'ta görüntü yırtılmaları yaşıyorum. Çok rahatsız edici bir durum. FPS sabitlesemde hiçbir türlü düzelmiyor yalnızca V-Sync özelliğini açınca düzeliyor oda input-lag oluşturuyor.
Monitörüm: ViewSonic VA2261H-8
Ekran Kartım: RX560 4 GB

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-06-07 at 00.05.20.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-07 at 00.05.20.jpeg
    26,4 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Valorant'ta görüntü yırtılmaları yaşıyorum. Çok rahatsız edici bir durum. FPS sabitlesemde hiçbir türlü düzelmiyor yalnızca V-Sync özelliğini açınca düzeliyor oda input-lag oluşturuyor.

Valorant işlemciye bağlı bir oyun işlemciniz nedir? ve oyun ile ilgili sıkıntı olabilir V-Sync bunun için var.

V-sync açıkken abartılacak seviyede input-lag olduğunu düşünmüyorum, ve amd oyun ayarlarından e sports'a alırsanız düzelir diye düşünüyorum.

V-sync açın. İnput lag oluşacak. Atıyorum 60 hz bir ekranınız var ve fps 60'a sabitlendi. ayarlardan da fps'inizi 59'a sabitleyin. İnput lag ve ekran yırtılmasından kurtuldunuz. :)

Valorant işlemciye bağlı bir oyun işlemciniz nedir? Ve oyun ile ilgili sıkıntı olabilir V-Sync bunun için var.

İşlemcim düşük seviye R3 1200
V-Sync açıkken abartılacak seviyede input-lag olduğunu düşünmüyorum, ve AMD oyun ayarlarından e Sports'a alırsanız düzelir diye düşünüyorum.

FPS oyunu olduğu için cidden çok etkiliyor

Ekran kartım: RX560 4 GB.

Free-Sync monitörunuz yoksa kırılmalar normal.

Geri
Yukarı