Çözüldü RX560 "the version of AMD Radeon Software you have launched is not compatible" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FlexinVL

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
240gb SSD + 500gb HDD + 120gb SSD
Ekran kartı
RX 560 4gb SAPPHIRE
Anakart
Asrock A320M-HDVR4
İşlemci
r3 1200af 12nm
Merhaba, Photoshop yaptım ve ara öğün yemek için içeri gittim 15 20dk sonra geri geldiğimde ( Photoshop u vs. hepsini kapatmıştım sadece Brave açıktı ) ardından bilgisayara baktığımda donmuştu. Yeniden başlattım fakat monitörüm 144Hz AOC bir monitör yan ekranımda 60Hz ama yan ekranım çalışmıyor 144Hz monitörümde 64Hz olarak çalışıyor şu anda. AMD Radeon kısmı gözükmüyor hiçbir şey yapmadım fakat silinmiş güncelleme falan da yapmamıştım zaten güncelleme şu anda daha yollamıyorlar neden oldu ve nasıl oldu bilmiyorum sadece aşağıda verdiğim hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu işlerden çok anlamam bununla ilk defa karşılaşıyorum.

Yardımcı olabilecek?

Konu kapatılabilir. Çözüldü

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Çözüm
Bende de böyle bir problem oluştu. DDU ile sürücümü kaldırdım ve en güncel sürücüyü indirdim. Düzeldi. (ekran kartım seninki ile aynı)

Ben çözümü format ile buldum format attım ve hallettim. Ayrıca formattan sonra diğer tüm sorunlarımda doğal olarak kalktı. Format sonrası 1 2 hafta sonra tekrar oldu sorun fakat kasadaki reset tuşuna bastıktan sonra açılışta düzeldi. Sanırım naz yapıyor :D
Bende de böyle bir problem oluştu. DDU ile sürücümü kaldırdım ve en güncel sürücüyü indirdim. Düzeldi. (ekran kartım seninki ile aynı)

Ben çözümü format ile buldum format attım ve hallettim. Ayrıca formattan sonra diğer tüm sorunlarımda doğal olarak kalktı. Format sonrası 1 2 hafta sonra tekrar oldu sorun fakat kasadaki reset tuşuna bastıktan sonra açılışta düzeldi. Sanırım naz yapıyor :D

Çözüm

Geri
Yukarı