RX5600M eşdeğeri kart hangisidir?

Hocam doğrudur ancak koşullar vs. çok önemli. BF V var bende hangi harita için bu değerler ve kaç kişilik ? En mantıklı ve kesin sonucu GTA 5 kendi benchmarkını yapalım ve sonuç TXT'sini paylaşalım en fazla 5 dakikanızı alır.
Hocam sizde hangi cihaz var? Sonuçları çok merak ettim bakalım hangi cihaz tokatlayacak :D

Hocam doğrudur ancak koşullar vs. çok önemli. BF v var bende hangi harita için bu değerler ve kaç kişilik? En mantıklı ve kesin sonucu GTA 5 kendi benchmarkını yapalım ve sonuç Txt'sini paylaşalım en fazla 5 dakikanızı alır.

Hocam jarrod Ultra, campaign mode notlarını düşmüş. Aynı koşullarda denedim ve o sonucu aldım. Net bir tarih vermem yanlış olur hocam malum lise yazılıları var onlara çalışıyorum. Onlar bittikten sonra uygundur bana.

Hocam sizde hangi cihaz var? Sonuçları çok merak ettim bakalım hangi cihaz tokatlayacak :D

Radeoncular sola nvidiacılar sağa toplansın:D

Tokatlanacak tabiri hem hoş değil hem de öyle büyük fark olmayacak hangisi önde olursa olsun. Ben Nitro 5 kullanıyorum.
Hocam jarrod Ultra, campaign mode notlarını düşmüş. Aynı koşullarda denedim ve o sonucu aldım. Net bir tarih vermem yanlış olur hocam malum lise yazılıları var onlara çalışıyorum. Onlar bittikten sonra uygundur bana.

Radeoncular sola nvidiacılar sağa toplansın:D
Hocam haklısınız ama bir 5 dakika için bu kadar beklemesek. Sonuçta laptop elinizin altında bir mola esnasında 5 dakikanın kimseye zararı olmaz. Yani çok ekstrem değil. Neredeyse 1 ay önce de yapamamıştık. Yanlış anlamayın bu şekilde yaz tatiline kadar bekleriz. 😀

Tokatlanacak tabiri hem hoş değil hem de öyle büyük fark olmayacak hangisi önde olursa olsun. Ben Nitro 5 kullanıyorum.

Hocam haklısınız ama bir 5 dakika için bu kadar beklemesek. Sonuçta laptop elinizin altında bir mola esnasında 5 dakikanın kimseye zararı olmaz. Yani çok ekstrem değil. Neredeyse 1 ay önce de yapamamıştık. Yanlış anlamayın bu şekilde yaz tatiline kadar bekleriz. 😀
sizin ekran kartı 1660ti mı 2060 mı?

sizin ekran kartı 1660ti mı 2060 mı?
1660 Ti. RTX 2060 için ayrı bir şeye de gerek kalmaz. Sonuçta daha iyi.
1660 Ti. RTX 2060 için ayrı bir şeye de gerek kalmaz. Sonuçta daha iyi.
@Radeon RX 5500M Hocam grafik ayarları ne şekilde yapalım ? Ben 1080p MSAA kapalı diğer tüm ayarlar olabilecek en yüksek şekilde olsun diye düşünüyorum. Advanced graphics de kapalı tabii ki.

Son düzenleme:
Tabi hocam buyurun.
alpha 15 cihazıma yüklediğim 2 oyunda sorun yasıyorum oyunu acıyorum fakat oyunu açtığımda sadece ses var görüntü gelmiyor ve uyku moduna almadan ekranı görüntüleyemiyorum uyku moduna aldıktan sonra ise masaüstüne dönüyor ve yine oyunu açmıyor
alpha 15 cihazıma yüklediğim 2 oyunda sorun yasıyorum oyunu acıyorum fakat oyunu açtığımda sadece ses var görüntü gelmiyor ve uyku moduna almadan ekranı görüntüleyemiyorum uyku moduna aldıktan sonra ise masaüstüne dönüyor ve yine oyunu açmıyor
sürücüden dolayı mı veya başka bişey mi anlamadım

Alpha 15 cihazıma yüklediğim 2 oyunda sorun yasıyorum oyunu acıyorum fakat oyunu açtığımda sadece ses var görüntü gelmiyor ve uyku moduna almadan ekranı görüntüleyemiyorum uyku moduna aldıktan sonra ise masaüstüne dönüyor ve yine oyunu açmıyor

Sürücüden dolayı mı veya başka bir şey mi anlamadım

Hocam sürücünüz nedir? Sürüm numarası verir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı