RX5600M eşdeğeri kart hangisidir?

Memnun kalmadıysanız iade edin. Monster'lar batarya performansıyla öne çıkan laptoplar değil zaten, donanımıyla öne çıkan laptoplar.

Bataryadan bir beklentim yoktu zaten 2 saat dayansın yeter diyordum. Ancak sorun pilde kullanırken kasma sorunu var. Bir de fan sesi çok yüksek.
Onun dışında şarjda kullanımda on numara performans veriyor soğutması bayağı iyi.

Bataryadan bir beklentim yoktu zaten 2 saat dayansın yeter diyordum. Ancak sorun pilde kullanırken kasma sorunu var. Bir de fan sesi çok yüksek.
Onun dışında şarjda kullanımda on numara performans veriyor soğutması bayağı iyi.
Benimde tercih etmeme sebebim batarya süresi, kasmadan 1.30 saat pek iyi bir rakam değil, umarım düzeltirler.

Evet bayağı kötü 2 eksi yönü var batarya ve fan sesi işte hocam.
Ama bu özellikler ile 13K-14kya falan bulmak imkansız.
Fan sesi normal, güçlü cihazlar bunlar fan sesi olmazsa olmaz, kulaklık takın derim. Bu bileşenler güzel gerçekten, kasa da kötü değil. MUX olması artı zaten. Monster bu modeli iyi yapmış.

Lütfen yanlış bilgiler vermeyelim. RX 5600M'nin dengi GTX 1660 Ti Mobile'dir. RTX 2060 ortalama %10 daha iyi performans veriyor. 1660 Ti ile neredeyse aynılar AMD ve NVIDIA optimize oyunlar hariç tabii ki. Buna göre ikisinin de öne geçtiği yerler var. Ki DLSS ve RTX avantajını da görmezden gelemeyiz. Benim tavsiyem bütçe de önemli ancak en azından RTX 2060'lı bir model alması.

1614512243595.png

1614512213235.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu YouTube kanalının doğrulunu inkâr edecek yoktur umarım.

Konu sahibine gelirsek bütçe amacını belirtirse daha iyi yardımcı oluruz.

Lütfen yanlış bilgiler vermeyelim. RX 5600M'nin dengi GTX 1660 Ti Mobile'dir. RTX 2060 ortalama %10 daha iyi performans veriyor. 1660 Ti ile neredeyse aynılar AMD ve NVIDIA optimize oyunlar hariç tabii ki. Buna göre ikisinin de öne geçtiği yerler var.

Eki Görüntüle 899728

Eki Görüntüle 899727

Bu YouTube kanalının doğrulunu inkâr edecek yoktur umarım.

Konu sahibine gelirsek bütçe amacını belirtirse daha iyi yardımcı oluruz.
Throttle yapıyor bu laptop, bilmeden paylaşım yapmayın lütfen.

Throttle yapıyor bu laptop, bilmeden paylaşım yapmayın lütfen.
Bu Throttle % kaç fark yaratıyor acaba ? RX 5600M RTX 2060'a denk değildir. @Radeon RX 5500M Hocama kaç hafta önce test edelim demiştim ancak bir türlü denk gelmedi. Hâlâ diyorum birkaç test yapalım ve farkı görelim. Ben 1660 Ti alınmalı demiyorum, imkân varsa RTX 2060 ve üstü daha iyi. Ama burada sorulan soru RX 5600M'nin dengi cevap da ona göre.

Bu Throttle % kaç fark yaratıyor acaba ? RX 5600M RTX 2060'a denk değildir. @Radeon RX 5500M Hocama kaç hafta önce test edelim demiştim ancak bir türlü denk gelmedi. Hâlâ diyorum birkaç test yapalım ve farkı görelim.
Throttle yüzünden ekran kartı tam gücünü kullanamıyor. 2060 max-q daha sağlıklı olur tahminimce.

Bu throttle % kaç fark yaratıyor acaba? RX 5600M RTX 2060'a denk değildir. @Radeon RX 5500M hocama kaç hafta önce test edelim demiştim ancak bir türlü denk gelmedi. Hâlâ diyorum birkaç test yapalım ve farkı görelim. Ben 1660 Ti alınmalı demiyorum, imkân varsa RTX 2060 ve üstü daha iyi. Ama burada sorulan soru RX 5600M'nin dengi cevap da ona göre.

Hocam sömestr tatilinde il dışına çıkmam gerekti şimdi de okullar açık. Kusura bakmayın gelemedim. Aradaki farkı şöyle hesaplayabiliriz, Dell G5 SE BF5'te ort 84 FPS veriyor. Aynı ayarlar ile Alpha 17 96 FPS veriyor.

Hocam sömestr tatilinde il dışına çıkmam gerekti şimdi de okullar açık. Kusura bakmayın gelemedim. Aradaki farkı şöyle hesaplayabiliriz, Dell G5 SE BF5'te ort 84 FPS veriyor. Aynı ayarlar ile Alpha 17 96 FPS veriyor.
Hocam doğrudur ancak koşullar vs. çok önemli. BF V var bende hangi harita için bu değerler ve kaç kişilik ? En mantıklı ve kesin sonucu GTA 5 kendi benchmarkını yapalım ve sonuç TXT'sini paylaşalım en fazla 5 dakikanızı alır.

Geri
Yukarı