RX5600M R7 4800H 8 GB RAM laptop Metro Exodus ve Valorant'ta kaç FPS verir?

Merhaba, sorum başlıkta olduğu gibi bu donanımlar kaç FPS alınır?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi değerler alacağı kesin. Sadece RAM 16 yapılırsa çok daha iyi olacaktır. Özellikle metro için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İyi değerler alacağı kesin. Sadece RAM 16 yapılırsa çok daha iyi olacaktır. Özellikle metro için.
Bu cihazı dikkate almayın, soba işlevi görüyor. Bu konfigürasyonda Alpha alacaksanız o güzeldir, @Radeon RX 5500M hocam kullanıcısı.

Arkadaslar ben şimdi aldığım fps leri söylüyorum valorant 130
Metro exodus ultra hairworks açık advanced physik kapalı değişiyor 50-80 gibi ama 60 diyebilirim
R6 da ultrada 110-130 arası alıyorum ortalama 115 gibi
Cs de 130
Pes 20 de 120
Bf1 de ultrada yere göre değişik çölde 120 yeşillikler yerlerde 90
Gta5 ultrada 60-85 arası diyebilirim
Benimkiler böyle sizce nasil iyi mi normal mi düşük mü
Bilmedim ki, onu mu alacakmış? 😅

Bu konfigürasyonda yaygın olarak Alpha ve atılan G5 serisi var, oradan tahmin yürütmüştüm :)

Hocam ben MSI Alpha 15'e sahibim ama alıp almadığımi belirtmemisim işin aslı benzer birkaç konu yaptım kafama takıldı çünkü:)
Bu cihazı dikkate almayın, soba işlevi görüyor. Bu konfigürasyonda Alpha alacaksanız o güzeldir, @Radeon RX 5500M hocam kullanıcısı.
Ayn hocam alpha 15 nasi değerler?
16 ramle fps oyunları 200 lere gelir mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı