RX560X AMD Software FPS arttırma ayarları

İşletim sistemi
Windows 10

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar Acer Nitro5 kullanıyorum. RX560X 4 GB ekran kartı var cihazımın içinde.
AMD Radeon Software ayarlarında oyunlarda FPS arttıran ayarları söyler misiniz?
Eskiden NVIDIA kullanıyordum ve NVIDIA denetim masasında FPS arttırma ayarları vardı.
Fakat AMD yeni kullanıyorum ve FPS arttırma ayarlarını bulamıyorum ne yazık ki. Siz biliyorsanız yazabilir misiniz?

Ben bilgisayarda oyun oynuyorum ve dizi film de izliyorum güç planım dengelide de duruyor. Siz Yüksek Performans mı önerirsiniz yoksa dengeli mi?
Yüksek Performans cihazımı ısıtır mı?
Dengeliden daha mı iyi FPS verir oyunlarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Acer Nitro5 kullanıyorum. RX560X 4 GB ekran kartı var cihazımın içinde.
AMD Radeon Software ayarlarında oyunlarda FPS arttıran ayarları söyler misiniz?
Eskiden NVIDIA kullanıyordum ve NVIDIA denetim masasında FPS arttırma ayarları vardı.
Fakat AMD yeni kullanıyorum ve FPS arttırma ayarlarını bulamıyorum ne yazık ki. Siz biliyorsanız yazabilir misiniz?

Ben bilgisayarda oyun oynuyorum ve dizi film de izliyorum güç planım dengelide de duruyor. Siz yüksek performans mı önerirsiniz yoksa dengeli mi?
Yüksek performans cihazımı ısıtır mı?
Dengeliden daha mı iyi FPS verir oyunlarda?

Hocam bende Radeon'u bilmiyorum ama dengeli yaparsanız elektrik az harcar az fatura gelir yüksek performans alırsanız daha fazla elektrik faturası gelir ama merak etmeyin o bilgisayarın fanları iyi oladuğu için bir şey olmaz ama siz soğutucu alabilirsiniz ama tabiikide yüksek performans daha çok FPS verir ayrıca Windows 10'dan oyun modunu açın.

Hocam bende Radeon'u bilmiyorum ama dengeli yaparsanız elektrik az harcar az fatura gelir yüksek performans alırsanız daha fazla elektrik faturası gelir ama merak etmeyin o bilgisayarın fanları iyi oladuğu için bir şey olmaz ama siz soğutucu alabilirsiniz ama tabiikide yüksek performans daha çok FPS verir ayrıca Windows 10'dan oyun modunu açın.
Hocam teşekkür ederim bilginiz için. NVIDIA da ne güzel kolaydı FPS arttırma ayarları. Ev ekonomisini düşünelim :D

Geri
Yukarı