RX570 4 GB ile mining yapmak

425549

Decapat
Arkadaşlar lafı uzatmadan konuya giriyorum. Şu anda Sapphire RX570 4 GB tek fanlı ekran kartım var. Sizce 1 ay düzenli mining yaparsam elektrik + kazanç olarak kar eder miyim? Ethereum kazmayı düşünüyorum. RX570 ile mining tecrübesi olan arkadaşları dinlemek isterim.

Sistem özellikleri:
  • CPU: i7-4770
  • GPU- RX570 4 GB.
  • RAM: 14 GB.
  • Bellek 512 GB.
  • Anakart: ASUS B85M-G (emin değilim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar lafı uzatmadan konuya giriyorum. Şu anda Sapphire RX570 4 GB tek fanlı ekran kartım var. Sizce 1 ay düzenli mining yaparsam elektrik + kazanç olarak kar eder miyim? Ethereum kazmayı düşünüyorum. RX570 ile mining tecrübesi olan arkadaşları dinlemek isterim.

Sistem özellikleri:
  • GPU- RX570 4 GB.
  • Bellek 512 GB.

Günlük 30TL civarında gelir elde edersin. Bunun 2-3TL'si elektrik masrafın olur, net kazancın 27-28TL civarında olur.

Sistem özellikleri:
  • GPU- RX570 4 GB.
  • Bellek 512 GB.

Benim bildiğim 4 GB VRAM ile Ethereum kazılıyor ama hız değerleri düşük hocam. Tek ekran kartı ile de değer mi bilmiyorum. Onun yerine oyun oynayabilirsiniz.

Sistem özellikleri:
  • GPU- RX570 4 GB.
  • Bellek 512 GB.
4GB desteği sona erdi. Ve tek kart ile yapacaksanız yapmanız çok gereksiz. 4-5 kart en sağlıklısı olur. Benim Mining Rig'imde 5 tane RX580 kart var. Ara ara RTX 2060 ile de yapıyorum.

4GB desteği sona erdi. Ve tek kart ile yapacaksanız yapmanız çok gereksiz. 4-5 kart en sağlıklısı olur. Benim Mining Rig'imde 5 tane RX580 kart var. Ara ara RTX 2060 ile de yapıyorum.
Hocam benim öyle rig gibi bir imkanım yok maalesef. Evdeki tek ekran kartı bu ve ben ev imkanlarıyla yapacağım miningi.
Bana katılabilirsiniz, ortaklaşa kazabiliriz aynı kart a sahibim 27 mh alıyorum. Parayı da ortaklaşırız.
Aslında tanıdığım biri olsaydın kabul edebilirdim fakat kripto para ortamında çok fazla dolandırıcı var, yanlış anlama dolandırıcısın demiyorum. Tek başıma yapmanın daha güvenli ve kârlı olacağını düşünüyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

Hocam benim öyle rig gibi bir imkanım yok maalesef. Evdeki tek ekran kartı bu ve ben ev imkanlarıyla yapacağım miningi.
PSU'nuzda 80+ Gold varsa hem elektrikten, hem de Mining'den kar edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı