RX570 4 GB (rvn) coin mining değerleri normal mi?

mehmetickalu

Hectopat
Daha fazla  
1615726108637.png

1615726134456.png

Normal değil, core clock'u 1200 civarına çekip mem clock'u 1800e indirin. Ayrıca eğer hiveos kurarsanız ETH kazıp 2 kata yakın daha fazla para kazanabilirsiniz. Eğer bilgisayarı kullanmayacaksanız hiveos kurup ETH kazın.

RVN sadece memory değil gpu da kullanıyor mining yaparken. 2000 görüldüğü üzere kartın limit değeri. Bu değerde çalıştırırsanız hem gereksiz ısınacak hem de power limiti daha aşağıya düşüremeyeceksiniz.
Kartın limit değeri 2250 ve güç limitini daha fazla düşürmeme gerek yok zaten, başka bir şey var mı?

Normal değil, core clock'u 1200 civarına çekip mem clock'u 1800e indirin. Ayrıca eğer hiveos kurarsanız ETH kazıp 2 kata yakın daha fazla para kazanabilirsiniz. Eğer bilgisayarı kullanmayacaksanız hiveos kurup ETH kazın.
Hiveos da 4 gblık kart ile eth kazabiliyor muyuz?

Evet RX 570 ile 22 mhs alabiliyorsunuz.
Hive OS kullanmanın ne gibi bir avantajı var? Mesela ben şimdi 1660 Süper kartımla 30 Mh/s yakın kazım yapıyorum. Hive OS'a geçersem bunda fark olacak mı? Ayrıca tek kartla bu işi yapıyorum. Yani o işletim sistemini kurup kullanmamıza değer mi? Cevaplarsan sevinirim.

Hive OS kullanmanın ne gibi bir avantajı var? Mesela ben şimdi 1660 Süper kartımla 30 Mh/s yakın kazım yapıyorum. Hive OS'a geçersem bunda fark olacak mı? Ayrıca tek kartla bu işi yapıyorum. Yani o işletim sistemini kurup kullanmamıza değer mi? Cevaplarsan sevinirim.
1660S için bunu yapmanıza gerek yok, 4GB kartlar linux tabanlı işletim sistemlerinde bir satır miner kodu ile hala kazım yapabiliyor bu nedenle eğer 4gb kartınızla ETH mining yapmak istiyorsanız hiveos kullanmak zorundasınız. Başka bir artısı da elektrik kesintilerinde hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyor sistem kendisi açılıp mining yapmaya başlıyor. Başka bir artısı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı