RX570 4GB RVN Coin kazım hızını arttırma

405668

Hectopat
Makaleler
4
Selam dostlar, ekran kartım XFX RX570 4GB. RVN Coin kazıyorum.

850 Core Voltage, 1150 Core, 2050 Memory ile 8-9MH/s arası kazım yapıyorum. Kartım 68 derecelerde. İnternette gördüklerim 11-12MH/s kazıyor, ben de o civarlarda kazmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
1618047204025.png

Merhabalar, bende de RX570 4 GB OC Edition var AMD Radeon uygulamasından ayarlara girin ekran kartlarına girin en alta inin ve gelişmişe tıklayın en altta GPU iş yükü var onu bilgi işleme alın ve yeniden başladın bilgisayarınızı 9-10 mh/s alırken 23-24'lere cıktığını göreceksiniz. Ben ETC kazıyorum ve 25 mh/s ile kazıyorum tek kart ile tabii ki de Watt yüksek gözükecektir o yüzden MHz hızını biraz düşürüp aynı mh/s alırken Watt'tan tasarruf edebilirsiniz iyi günler dilerim.

Merhabalar, bende de RX570 4 GB OC Edition var AMD Radeon uygulamasından ayarlara girin ekran kartlarına girin en alta inin ve gelişmişe tıklayın en altta GPU iş yükü var onu bilgi işleme alın ve yeniden başladın bilgisayarınızı 9-10 mh/s alırken 23-24'lere cıktığını göreceksiniz. Ben ETC kazıyorum ve 25 mh/s ile kazıyorum tek kart ile tabii ki de Watt yüksek gözükecektir o yüzden MHz hızını biraz düşürüp aynı mh/s alırken Watt'tan tasarruf edebilirsiniz iyi günler dilerim.
🤣 naptın hocam o kart max kawpowda 13 mh anca alır.sanırım arkadaşın sorusu tam okumadınız veya anlamadınız ravencoin kazıyor ve kullandığı algoritma kawpow...!

🤣 Naptın hocam o kart Max kawpowda 13 mh anca alır. Sanırım arkadaşın sorusu tam okumadınız veya anlamadınız Ravencoin kazıyor ve kullandığı algoritma kawpow!

O kısmı görmedim fakat zaten yazdım ETC kazdığımı dediğim işlemi yaparsa mh/s artar Google'dan aratırsanız sizde görürsünüz ben çok rahat şu an kazım yapıyorum bu sayede.

Merhabalar, bende de RX570 4 GB OC Edition var AMD Radeon uygulamasından ayarlara girin ekran kartlarına girin en alta inin ve gelişmişe tıklayın en altta GPU iş yükü var onu bilgi işleme alın ve yeniden başladın bilgisayarınızı 9-10 mh/s alırken 23-24'lere cıktığını göreceksiniz. Ben ETC kazıyorum ve 25 mh/s ile kazıyorum tek kart ile tabii ki de watt yüksek gözükecektir o yüzden MHz hızını biraz düşürüp aynı mh/s alırken Watt'tan tasarruf edebilirsiniz iyi günler dilerim.

Hocam ben Hive OS kullanıyorum, dolayısıyla AMD Control paneli açıp bilgi işleme alamıyorum, Hive OS'da nasıl yapabilirim bu işlemi?

Geri
Yukarı