RX570 AMD Radeon Ayarları Sıfırlanıyor

NiqhTmaRe

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Resim Öğretmenliği
Undervolt ayarlarımı yapıyorum, belirli bir profilde oluşturdum, oradan yükleyi seçiyorum ve uygulanıyor. Ancak bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra ayarlar eski haline dönüyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?

radeon.png

Şu an tekrar yaptım ancak yine sıfırlanacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten devre dışı. Önceden sorun dediğiniz şekilde çözülmüştü ancak şu an kapalı olmasına rağmen devam etmekte.

Bende de aynı durum söz konusu. Çözüme ulaşan varsa bilgi verirse iyi olur.

Bu sorunun AMD Radeon Adrenalin 2020 20.7.1 itibaren çözülmüş olması gerekiyordu. Hangi sürücüyü kullanıyorsunuz?

• Custom fan and clock tuning may sometimes reset to default when changes are applied in the Radeon Performance Tuning tab.
  • Custom tuning profiles may fail to load or apply correctly after some system boots.

Bu sorunun AMD Radeon Adrenalin 2020 20.7.1 itibaren çözülmüş olması gerekiyordu. Hangi sürücüyü kullanıyorsunuz?

• Custom fan and clock tuning may sometimes reset to default when changes are applied in the Radeon Performance Tuning tab.
  • Custom tuning profiles may fail to load or apply correctly after some system boots.
20.4.2 sürümünü kullanıyorum. Yeni çıkan sürümler onaylı olmadığı için güncellememiştim. Ama bu sorunlara çözüm getiriyorsa güncelleyebilirim.

Daha sonra 20.8.3 sürücüsü WHQL olarak yayınlandı diye biliyorum.

Yalnız AMD'nin sitesinde WHQL olarak gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı