RX570 BIOS'u yüklenmiş RX470 nasıl düzeltilir?

larx

Yoctopat
Daha fazla  
RX470 ekran kartim arzali geldi. Geri gönderdim RX 570 gönderdiler ama 470 üzerine 570 BIOS'u kurmuşlar. Ekran kartim yakında da bozuldu ve tek problem BIOS yüzünden driver yüklenmiyor. Ekran kartı gozukmuyor. Kullanamıyorum yani. BIOS'la alakası bir problem var. Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX470 ekran kartim arzali geldi. Geri gönderdim RX 570 gönderdiler ama 470 üzerine 570 BIOS'u kurmuşlar. Ekran kartim yakında da bozuldu ve tek problem BIOS yüzünden driver yüklenmiyor. Ekran kartı gozukmuyor. Kullanamıyorum yani. BIOS'la alakası bir problem var. Nasıl çözerim?
Atiflash üzerinden yapılıyor size uygun olanı bulun burda öneri yapamam çünkü değişiyor bulduktan sonra dikkatli olun youtube den video ile yapın, Techpowerup dan bakabilirsiniz ekran kartınıza uygun var mı diye.

Başka bir bilgisayardan(iGPU yoksa) RX 570 modelinizin BIOS'unu yükleyip ATIFlash'lamanız lazım. Tam modeli nedir?

Geri
Yukarı