RX570 ekran kartı sürücüsü kendiliğinden siliniyor

Ejder karanlık

Centipat
Arkadaşlar bende AMD Radeon RX570 var ve driver olarak şu anki önerilen 21.6.1 indiriyorum ve kuruyorum ertesi gün bilgisayar kendiliğinde donuyor ve yeniden başladığında ekran kartının yazılımı siliniyor DDU ile bütün sürücüleri kaldırarak tekrar kurdum ama çaresi yok. Yine aynı şekil donup yeniden başladığında driver yine yok. Nedenini bilen varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

aynı sorunu bende yaşıyorum bios güncellemeyi dener misin düzelir büyük ihitmalle benim vaktim olmadığı için uğraşamadım

Benim de RX580 var ASUS X555ln modelinde harici ekran kartı olarak kullanıyorum ilk başlarda sorunsuz şekilde kullandım ama sonradan son 1 aydır Radeon Adrenalin driver kendiliğinden siliniyor siyah ekrana düşüyor res attigimda görüntü verip geri siyah ekran oluyor driver güncel eski fark etmiyor Update oto driver yüklemeyide kapattım nafile kafayı yiyeceğim ya PC kacdefa format attım farklı farklı versiyon ile nafile çözümü bilen yok mu Allah rızası için yardım edin bana lütfen.

Benim de RX580 var ASUS X555ln modelinde harici ekran kartı olarak kullanıyorum ilk başlarda sorunsuz şekilde kullandım ama sonradan son 1 aydır Radeon Adrenalin driver kendiliğinden siliniyor siyah ekrana düşüyor res attigimda görüntü verip geri siyah ekran oluyor driver güncel eski fark etmiyor Update oto driver yüklemeyide kapattım nafile kafayı yiyeceğim ya PC kacdefa format attım farklı farklı versiyon ile nafile çözümü bilen yok mu Allah rızası için yardım edin bana lütfen.
Hala daha garantisi varsa servise verebilirsin.

Geri
Yukarı