RX570 görüntü kesilmesi

heeondanmis

Hectopat
5-6 gün önce PC çalışırken birden görüntü gitti reset attım düzeldi, şimdi bugün de aynı şekilde görüntü gitti reset attım düzeldi ama görüntü gittiğinde PC çalışıyor oyun oynarken de görüntü gitmiyor fanlar gayet sessiz çalışıyor, sizce sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX570 kullanıyorum bende de benzer bi' sorun var ama reset atmam gerekmiyor, görüntü birkaç saniyeliğine gidiyor ama geri kalan her şey normal sistemde, sonra sağ üstte HDMI yazısı çıkıp ekran geri geliyor. Günde bir iki kez oluyor sadece. Bilemedim kartla alakalı genel bir sorun mu acaba.

amd kartları zaten hep arızalı diyorlar bilmiyorum. 2-3 ay önce pc format attım driverini yüklerken hata oldu yüklemedi 2 seçenek vardı alttakinden kurdum oldu her pcyi açışımda yeşil ekrana düşüyordu bir de ''sisteminizde sürücü zaman aşımına uğradı'' hatası alıyordum pc kitleniyordu ddu ile silip driveri tekrar kurdum düzeldi ama şimdi de görüntü birden gidiyor reset atıyorum düzeliyor var bir sıkıntı ama çözemedim.

dostum bendede rx 560 var bazen görüntü siyah ekrana dönüyor reset atıyor bazende reset atmıyor wattman veya sürücü zaman aşımına uğradı hatası veriyor sorun yaklaşık 2 hafta önce başladı. kimi zaman günde 3 kere kimi zaman 4-5 gün olmuyor. driveri silip farklı driver yüklesemde çözülmedi. Ama çözüm basit bak; Bir daha AMD Ekran Kartı almıyoruz
kafayı yiyeceğim abi herkeste mi olur bu problemler ya özellikle rx 560-580-570 lerde olmakla beraber amd ekran kartı kullanan çoğu kullanıcıda bu probemler var

internetten mi aldın? ben internetten aldım acaba internette satılan kartlar miningde kullanılmış kartlar mı diye düşünüyorum bazen ya gerçekten amd kartlar sıkıntılı veya bize kullanılmış kartları sıfır diye kitliyorlar.

internetten mi aldın? ben internetten aldım acaba internette satılan kartlar miningde kullanılmış kartlar mı diye düşünüyorum bazen ya gerçekten amd kartlar sıkıntılı veya bize kullanılmış kartları sıfır diye kitliyorlar.
Sürücü ile alakalı.
1624202302164.png

Bu sürücü indirin sonra eski sürücüyü DDU ile kaldırın ve sorununuz çözülecektir.
Aynı sorun bendede vardı düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı