RX570 için Red Dead Redemption 2 ayarları nasıl olmalı?

NiqhTmaRe

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Resim Öğretmenliği
Sistemim şu şekilde;
i5 8400.
ASUS RX570 4 GB.
16 GB RAM.
Kendime göre şöyle bir ayar yaptım. Bu ve buna yakın sistemleri olanlar için yardım etmek adına yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayarların daha iyi olması için öneride bulunabilirsiniz.
Ayarlar;

fullayarRDR2.png

fullayarRDR2(2).png

fullayarRDR23.png

fullayarRDR24.png

Benchmark test sonucu;

fullayarRDR2testsonucu.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ayarlara göre performansı gayet iyi. Bu ayarlarda oyun nasıl gözüküyor, kaliteli mi? Çünkü düşük ayarlarında grafikler hiç tatmin edici değildi.

Mouse ile yavaş veya hızlı başka bir yere baktığınızda çimlerde vs oluşan aşırı derecede göz yoran bulanıklık oyunun kendi özelliği mi yoksa bir hata mı?

Mouse ile yavaş veya hızlı başka bir yere baktığınızda çimlerde vs oluşan aşırı derecede göz yoran bulanıklık oyunun kendi özelliği mi yoksa bir hata mı?
Onun sebebi TAA ve TAA Sharpening. Beyaz çubuğu tamamen kapatarak çözebilirsin. Ama o zamanda tırtıklanma başlıyor. Ben bu ayarlardan sonra denedim ve çeyreğe kadar açık bıraktım. Memnunum şuan. Ayrıca TAA ayarını medium olarak ayarla. Biraz daha rahatlayacaksın.
bende i7 6700 var rx 570 ayarları yapayımmı?
Yapabilirsin. İşlemciden dolayı daha az FPS alabilirsin belki. Ancak bir kaç ayarı kısarak toparlarsın. Arkadaşa da dediğim gibi TAA medium olsun ve TAA Sharpening çeyrek açık olsun. Yoksa bulanıklık falan aşırı oluyor.
Bu ayarlara göre performansı gayet iyi. Bu ayarlarda oyun nasıl gözüküyor, kaliteli mi? Çünkü düşük ayarlarında grafikler hiç tatmin edici değildi.
Ayarlar bana göre gerçekten tatmin edici. Ayarları bir tık daha arttırıp 45-50 FPS civarına düşmek isteyenler varsa daha kaliteli görebilirler ancak ben performanstan yanayım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Hardware Unboxed isimli bir Youtube kanalı var, kanalın 2 adet RDR2 optimizasyon videaolarına bakın, en ufak görsel kalite farklılığı olmadan alabileceğiniz maksimum performansı gösteriyorlar. Ben o ayarlar ile RX 5600 XT kullanarak 75 FPS alıyorum ortalama olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı