RX570 için VSR kullanmak

kubewlagen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 1400X900 monitöre sahibim. RX570'den tam performans alamadığımı düşünüyorum (çoğu oyunda 20 FPS'e düşüyorum). İşlemcim Pentium G4560. Darboğaz olacağını biliyorum fakat bu kadar fazla olmayacağını da biliyorum. AMD programında VSR denilen şeyi gördüm, biraz araştırdım ve bunun bana çok fazla yararının olabileceğini düşündüm. RX570'in 1080P kartı olduğunu biliyorum o yüzden VSR'yi açıp çözünürlüğümü 1920X1080 yaparsam bana bir zararı olur mu? Bu VSR denilen şey kartıma zarar verir mi? Video izledim birkaç kez açmayı da denedim, fakat beceremedim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 570 ekran kartını 1920X1080P çözünürlükte kullanıyorum ayrıca çift monitör var elimde siz RX 570'i bayağı yerin dibine sokmuşsunuz kötü bir kart değil.

Hayır bir zararı olmaz. Benim yaptığım ayarı yapmanızı öneririm, bu sayede görüntü ne bulanık olur ne de monitörünüz ile orantısız.
Eki Görüntüle 598172
Oyunlara girince çözünürlüğü 1920X1080 yapmayı unutmayın.
Hocam çözünürlüğü ayarlıyorum, desteklenmeyen çözünürlük diyor. Masaüstünü çözünürlüğünü de mi değiştireceğim?
B
Hayır bir zararı olmaz. Benim yaptığım ayarı yapmanızı öneririm, bu sayede görüntü ne bulanık olur ne de monitörünüz ile orantısız.
Eki Görüntüle 598172
Oyunlara girince çözünürlüğü 1920X1080 yapmayı unutmayın.
ve benim monitörüm de FreeSync yok maalesef.. Bir etkisi olur mu?
RX 570 ekran kartını 1920X1080P çözünürlükte kullanıyorum ayrıca çift monitör var elimde siz RX 570'i bayağı yerin dibine sokmuşsunuz kötü bir kart değil.
Hocam biliyorum ne kadar güçlü bir kart olduğunu. Ama elimden bir şey gelmiyor ben de bu çözümü buldum.

Son düzenleme:
Evet merhaba uygun olmayab çözünürlük hatası'nın çözümü bulunmuştur. Hâlâ sıkıntı yaşıyorsanız çözümü vereyim.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 598172
Oyunlara girince çözünürlüğü 1920x1080 yapmayı unutmayın.

Hocam ölçekleme ne işe yarar? Bu şekilde kullanmaktansa ölçeklendirmeleri açmalı mıyım?

Dosya Ekleri

• vsr.png
    vsr.png
    161,2 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı