RX570 ne kadara satılır?

xraidesu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda yeni bilgisayar aldım ve eski bilgisayarımı olduğu gibi rafa kaldırdım. Bir süre sonra aklıma eski ekran kartını satmak geldi çünkü önceki kasamda en değerli şey ekran kartıydı. RX570, zamanında yaklaşık 900 lira gibi bir fiyata almıştım. 2019'un sonlarıydı. O zaman pek işime yaramamıştı çünkü işlemcim kötüydü fakat bilinçsiz olarak oynamaya devam ettim 😄. Her neyse, yazdıklarımdan anlamışsınızdır ben bir oyuncuyum ve doğal olarak ekran kartımın ömrünü azaltmamak için mining yapmayı aklımın ucundan bile geçirmedim. 2.el RX570-580'lerin mining için kullanıldığının farkındayım ve bundan dolayı güvenmeyecek birçok kişi olacaktır fakat yapacak bir şey yok. Size sormak istediğim şey ise bu ekran kartını nereden ve ne kadara satabileceğim konusunda fikir edinmekti. Bu konular hakkında bilgili olan birisi yazarsa çok mutlu olurum.

Not: Kutusu elimde fakat garantisi vs. yok. Muhtemelen garantisi devam ediyordur fakat maalesef kağıdını bulamıyorum. Bulursam değiştiririm.

😁
Garantisiyle verirsen 4 GB kart da olsa 3K-3.5k verenler miningciler var. Forumda bizzat şahit oldum.

Garantisinin olması lazım, kağıdı bulabilirsem dediğiniz fiyatlardan satılığa çıkartırım.

Rx 570 4 GB miningde bir işe yaramıyor o yüzden piyasası 1100-1300 felan. Yani o karta 1500 tl üstü verecek adam zor çıkar.

8 GB olsa daha pahalıya giderdi ancak 4 GB olduğundan şu an 1500 TL'den tut 3500 TL'ye kadar satılabilir. Fakat o fiyat bandında şu anlık alabileceğiniz adam akıllı bir ekran kartı piyasada yok.

Tamam, teşekkür ederim. Dediğim gibi amacım kar elde etmek değilken bir anda kendiliğinde kar edebileceğim bir duruma dönüştü.
Rx 570 4 GB miningde bir işe yaramıyor o yüzden piyasası 1100-1300 felan. Yani o karta 1500 tl üstü verecek adam zor çıkar.
Zamanında bu fiyat aralığında 8gb olanlarıda vardı, keşke onlardan alsaydım 😁

Geri
Yukarı