RX570 OC mod açılmalı mı?

Mertcanndyh

Decapat
Arkadaşlar merhabalar, ASUS RX570 OC kartım var. Oyun modunda kullanıyorum. Ama OC kart olduğu için OC modu da mevcut onu açmalı mıyım? Bir zararı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle GPU Tweak II'den kontrol ediyorsun. Sana önerim "Gaming Mode"'de kullanman OC moda aldığında soğutma performansı düşüyor. Zaten kart overclock'lu hiç gerek yok.

Arkadaşlar merhabalar, ASUS RX570 OC kartım var. Oyun modunda kullanıyorum. Ama OC kart olduğu için OC modu da mevcut onu açmalı mıyım? Bir zararı var mıdır?
Kart eskidiyse belli kaynaklardan overclock işlemi yapmayı öğrenip yapabilirsin. Ama mutlaka garantisi bittiyse ve yeni ekran kartı alabilicek bütçen varsa yap. Ekran kartını overclock yapayım derken zarar verebilirsin.

Kart eskidiyse belli kaynaklardan overclock işlemi yapmayı öğrenip yapabilirsin. Ama mutlaka garantisi bittiyse ve yeni ekran kartı alabilecek bütçen varsa yap. Ekran kartını overclock yapayım derken zarar verebilirsin.

Arkadaş OC'yi kendi yapmayacak ekran kartının kendiliğinden OC özelliği varmış onu açsammı diye soruyor.

Geri
Yukarı