RX570 sistem ''WattMan'' hatası görüntü gidiyor

scaylakk

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım yük altındayken değil de boşta masaüstünde kullanırken. Bir anda ekranda görüntü gidiyor klavyemin ışığı da sönüyor. Fakat kasadaki fanlar çalışmaya devam ediyor. Güç düğmesinden kapatıp açınca hiçbir sorun yokmuş gibi devam ediyorum kullanıma bazen günde 1-2 kere yapıyor bunu. Olay görüntülüyecisi ve ekran kartının verdiği bildirimi resim olarak yüklüyeceğim yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem özellikleri:
Anakart= ASUS TUF B450 PRO.
Ekran kartı= Sapphire RX570 8 GB.
RAM = Corsair 8gbx2 3000MHz.
Kasa PSU= Cougar gemini s 600W +80 bronz.
İşlemci= AMD Ryzen 5 1600 AF.
1.PNG
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aralar herkeste bu tarz sorunlar var benim olay görüntüleyicisindede kernel Power var ama kapanmıyor. Disturbed 10016 hatasından kapanıyordu düzelttim kapanmıyor artık. Windows'ta sıkıntı var galiba.

Bu aralar herkeste bu tarz sorunlar var benim olay görüntüleyicisindede kernel Power var ama kapanmıyor. Disturbed 10016 hatasından kapanıyordu düzelttim kapanmıyor artık. Windows'ta sıkıntı var galiba.
Sanmam. 20H2 kullanıyorum sorun yok. RX570 4GB kullanıyorum.
21.3.1 kurulu.

20H2 varken bende de olmuştu, sıfırdan kurulum yapıp 21H1'e yükselttim. Şuanlık sorun yok bende.
Son sürümden bir öncekini kullanıyorum çünkü Assasins Creed oynarken donup oyundan atıyordu silip bir önceki sürüme geçtim sorun düzeldi. Ama ara sıra ekran kapanıp kasanın çalışmaya devam etmesi hala devam ediyor.
O hatayı bende alıyorum hala çok önemsemedim o hata kapanmasına neden oluyor mu ?

Bilgisayarım yük altındayken değil de boşta masaüstünde kullanırken. Bir anda ekranda görüntü gidiyor klavyemin ışığı da sönüyor. Fakat kasadaki fanlar çalışmaya devam ediyor. Güç düğmesinden kapatıp açınca hiçbir sorun yokmuş gibi devam ediyorum kullanıma bazen günde 1-2 kere yapıyor bunu. Olay görüntülüyecisi ve ekran kartının verdiği bildirimi resim olarak yüklüyeceğim yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem özellikleri:
Anakart= ASUS TUF B450 PRO.
Ekran kartı= Sapphire RX570 8 GB.
RAM = Corsair 8gbx2 3000MHz.
Kasa PSU= Cougar gemini s 600W +80 bronz.
İşlemci= AMD Ryzen 5 1600 AF.Eki Görüntüle 1018802Eki Görüntüle 1018803
RX 570 kart ile Radeon Pro sürücü kullanmanız gözüme çarptı. Neyse, konu bu değil.
Sistem çalışmaya devam ediyor derken bir süre sonra kapanma oluyor mu yoksa siz elle kapatmadan açık mı kalıyor?

RX 570 kart ile Radeon Pro sürücü kullanmanız gözüme çarptı. Neyse, konu bu değil.
Sistem çalışmaya devam ediyor derken bir süre sonra kapanma oluyor mu yoksa siz elle kapatmadan açık mı kalıyor?

Onu sunun için kurdum en son sürümde Assassin's Creed oynarken 30 saniye içinde oyundan atıyordu ekran kartının sitesinden Pro'yu kurdum bir önceki sürümü kurdu oyundaki hata düzeldi. Yük altında değilken masaüstünde gezerken ekranlar gidiyor klavye gidiyor kasa çalışıyor elle kapatıyorum tuşundan.
44.PNG

bu hatalar kapanmasında etki ediyormudur.
DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve 20.11.2 sürümünü kurun.
dediğiniz sürümü nereden bulup indirebilirim. Son sürüm değil sanırım dediğiniz sürüm.

Onu sunun için kurdum en son sürümde Assassin's Creed oynarken 30 saniye içinde oyundan atıyordu ekran kartının sitesinden Pro'yu kurdum bir önceki sürümü kurdu oyundaki hata düzeldi. Yük altında değilken masaüstünde gezerken ekranlar gidiyor klavye gidiyor kasa çalışıyor elle kapatıyorum tuşundan.
Eki Görüntüle 1018827

bu hatalar kapanmasında etki ediyormudur.
21.4.1'i kurmayı dener misiniz. WHQL sürücüler ile değişiklik olabileceğini tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı