RX570 sistemde Zula kasıyor

C1awL

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RX570 R3 3100 16 GB 3000MHz RAM 256 GB SSD var 1280x1024 minimun ayarda oynuyorum. Arada bir drop yiyorum. Özellikle oyuna biri katılınca. Yerden silah alınca vs. CS:GO Valorant'ta hiç böyle olmuyor.

RX570 R3 3100 16 GB 3000MHz RAM 256 GB SSD var 1280x1024 minimun ayarda oynuyorum. Arada bir drop yiyorum. Özellikle oyuna biri katılınca. Yerden silah alınca vs. CS:GO Valorant'ta hiç böyle olmuyor.
Zula'nın klasik optimizasyon sorunları. Sizlik bir şey değil.

Zula denen oyunun adını gördüğünüz anda koşarak uzaklaşmalısınız. Optimizasyonu çok kötü, saçma derecesinde dengesiz, kitlesi ya küçük çocuklar ya da toxic ergenler. Kısacası oyunun iyi hiçbir yanı yok. Kasma sebebi ise ilk maddede belirttiğim oyunun optimizasyonudur sisteminizde sıkıntı yok endişelenmeyin.

Hocam ben optimizasyonunun kötü olduğunu sanmıyorum. Düşük sistemli oyuncular bile rahatça oynayabiliyorlar. Son güncellemelerle değişti mi bilemem.

Zula denen oyunun adını gördüğünüz anda koşarak uzaklaşmalısınız. Optimizasyonu çok kötü, saçma derecesinde dengesiz, kitlesi ya küçük çocuklar ya da toxic ergenler. Kısacası oyunun iyi hiçbir yanı yok. Kasma sebebi ise ilk maddede belirttiğim oyunun optimizasyonudur sisteminizde sıkıntı yok endişelenmeyin.

Delirdim bugün rekabetçi maç girdim en çok kill bende 8yaşındaki velet gelmiş dalga geçiyor benimle. P2W oyun P2W olmasa da oynanmaz mermiler ok gibi gidiyor Sniper ile bir anda Zoom açıp adamı öldürebiliyorsun havadayken bile düz gidiyor mermiler. Silah skinleri oyuncak gibi. Bir de +7 ve TR skinleri getirmişler para için şaka gibi 5yıllık oyunun hala böyle komik bugları ve sorunları var oyuncularını hiç umursamıyorlar yahu oyunda daha Crosshair ayarlama yok be sadece 2tür Crosshair var. Ben 6ay öncesine kadar bu oyuna destek verdim düzelir dedim devam ettim. Ranklarda güncellendi hala berbat buglar var. Zula benim için bitmiştir artık.
Ekran görüntüsü 2021-03-30 202355.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı