RX580 4 GB mining ekran kartı alınır mı?

Gefeix

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
RX580 4 GB ekran kartı almayı düşünüyorum ve piyasanın 450TL altına ikinci el satan bir satıcı buldum, Gittigidiyor'da satışa sunulmuş ve alan kişilerin yorumlarına baktıgımda Benchmark testleri sonucu kart sıcaklıgı 50-65 derece arası gidip geliyormuş. Satıcıya aşağıdaki gibi bir soru sordum ve 1 saat sonra cevapladı. Alıp almamakta çok kararsızım sizce bu ekran kartı alınır mı?

Ürün linki: Asus DUAL-RX 580-O4G 4GB GDDR5 256Bit DVI/2xHDMI/2xDP Gaming Ekran Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    12,8 KB · Görüntüleme: 165
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ikinci el, elden almıştım 500e driver işi sıkıntılıydı bende, çok önemli değil ama yinede bil ayrıca fiyatı pekde uygun değil mining'e göre

Bence sağlıklı olmaz. Sıcaklıklar normal olabilir ama parçaların ömrü, kalitesi vs. düşmüştür onun. Alırsın 2-3 gün kullanırsın ekranda çizgiler çıkar, görüntü gider. Ya da alırsın ömür boyu kullanırsın. Hem şans işi hem de risk almak lazım biraz.

Ben ikinci el, elden almıştım 500e driver işi sıkıntılıydı bende, çok önemli değil ama yinede bil ayrıca fiyatı pekde uygun değil mining'e göre
Düşünür müsünüz?
RX580 4 GB ekran kartı almayı düşünüyorum ve piyasanın 450TL altına ikinci el satan bir satıcı buldum, Gittigidiyor'da satışa sunulmuş ve alan kişilerin yorumlarına baktıgımda Benchmark testleri sonucu kart sıcaklıgı 50-65 derece arası gidip geliyormuş. Satıcıya aşağıdaki gibi bir soru sordum ve 1 saat sonra cevapladı. Alıp almamakta çok kararsızım sizce bu ekran kartı alınır mı?

Ürün linki: Asus DUAL-RX 580-O4G 4GB GDDR5 256Bit DVI/2xHDMI/2xDP Gaming Ekran Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Riskli ama alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı