RX580 minig ne kadar kazandırır?

1 sene içinde mesele etheryummu kazan fiyatı çok düşer ama 2 tane RX 580 bence bir 3 Ethereum falan kazandırır.

Şu an bunu kestirmek çok zor çünkü ETH mining gittikçe zorlaşıyor, hele 2.0'a geçildğinde artık kazmak anlamsızlaşacak. Düzgün ayarlarla RX580 30 MH/s kazım yapar (ETH için), bu da günde şu anki durumla yaklaşık 1,5$ yapıyor, 2 tanesiyle günde 3$ civarı kazarsınız ancak 1 sene boyunca bu oran ne olur söylemek imkansız.

ETH mining yapmayı düşünüyorsanız, şu an ne ETH ne de ETH mining en iyi günlerinde değil. Ben uzun zamandır yapıyorum gelirin en düşük olduğu zamanlardan bir tanesi. 30 MH/s (1 adet RX580) ile 1,5 ila 2 dolar arası gelir sağlıyor. 1 yıl içinde şu kadar kazanırsın diyemem 1 yıl yapmak için kart almanı da önermem. ETH mining'in son zamanları, ETH 2.0 2022 yılı içinde gelecek. Ha ben ondan sonra Raven'da kazarım başka kazım da yaparım derseniz siz bilirsiniz, ETH kadar olmasa da onların da az buçuk bir geliri olur.

Şu an bunu kestirmek çok zor çünkü ETH mining gittikçe zorlaşıyor, hele 2.0'a geçildğinde artık kazmak anlamsızlaşacak. Düzgün ayarlarla RX580 30 MH/s kazım yapar (ETH için), bu da günde şu anki durumla yaklaşık 1,5$ yapıyor, 2 tanesiyle günde 3$ civarı kazarsınız ancak 1 sene boyunca bu oran ne olur söylemek imkansız.
bir işe girmeyi planlıyorum zaten aile evinde kalıyorum paramı biriktirip 20k ile bu işe girersem ne kadar kar kalır bana

Yeni konular

Geri
Yukarı