RX580 R5 2600 sistem PUBG'de FPS düşmesi oluyor

denizkynkk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yok
Sistem özelliklerim;
RX580 8 GB.
8 GB RAM.
AMD R5 2600.
MSI B450M anakart.

Sorunum şu PUBG bedava olduğu için indireyim dedim oyunun öğretme bölümünde hiç kasma donma yoktu fakat botlarla oyuna girdiğimde hayvan gibi drop girmeye başladı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

#

Sistem özelliklerim;
RX580 8 GB.
8 GB RAM.
AMD R5 2600.
MSI B450M anakart.

Sorunum şu PUBG bedava olduğu için indireyim dedim oyunun öğretme bölümünde hiç kasma donma yoktu fakat botlarla oyuna girdiğimde hayvan gibi drop girmeye başladı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

RAM'den dolayı olabilir.

Sistem özelliklerim;
RX580 8 GB.
8 GB RAM.
AMD R5 2600.
MSI B450M anakart.

Ya RAM'den kaynaklı ya da oyundan kaynaklı PUBG'de böyle soruları çok yaşamış biri olarak söylüyorum sadece güncelleme gelmesini bekleyin.
Ve de sistemin güncel olduğundan emin olun.

Son düzenleme:
Evet bir adet RAM var oda 8 GB.

Bu bilgisayar DA-V4 ve donanım arşivinin videosunda hiç kasma donma yoktu hatta onun kullandığı sistem de R5 1600 vardı ben sistemi alırken işlemciyi yükselttim.

Video tarihi eski mi eğer eski ise normaldir oyuna güncelleme geliyor. Ayrıca RAM bir adet olduğu için olabilir çift kanal olsaydı daha iyiy olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı